Naga MarketsBuy or sell? Kupić euro, dolara, funta, franka? A może jednak sprzedać? Dwóch analityków i dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów prosto ze studia Comparic24.tv Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Adam Rak i Maksymilian Bączkowski podzielili się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Australijski dolar powinien się osłabiać, miedź może zyskać

W ostatnich dniach przetestowaliśmy dołki na miedzi, co może wywołać odreagowanie wzrostowe. Ostatnie doniesienia, jakoby Trump nie planował zamknąć negocjacji z Chinami może wesprzeć dalszą wycenę surowców – oznajmił Adam Rak.

W ostatnim czasie zmienność na ropie zaskakuje. Podtrzymuje swoje stanowisko pro-wzrostowe. Oczekuję re-akumulacji w strefie w celem na poziomie 57 USD za baryłkę ropy WTI – dodał Maksymilian Bączkowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here