Naga MarketsDogecoin z własnym NFT. Billy Markus wyemitował niezamienne tokeny DOGEMania wokół dogecoina (DOGE) nie kończy się na Elonie Musku i notowaniach na giełdzie Coinbase. Teraz najpopularniejsza na świecie kryptowalutą-mem zyskała swoją własną linię niezaiennych tokenów NFT, a 420 z nich zdobyć można już teraz. Ich autorem jest inżynier i współzałożyciel kryptowaluty Billy Markus.

Dogecoin z własną serią NFT autorstwa twórcy kryptowaluty

Informacja o uruchomieniu nowej linii NFT pojawiła się na Twitterze Markusa. Jak twierdzi, “chciał spróbować czegoś innego i wypróbować nową platformę, która pozwala na tworzenie wielu kopii tego samego NFT” za pomocą Rarible, popularnego rynku NFT.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wszystkie NFT wydają się być wersją tego samego ruchomego obrazu obracającej się monety z nadrukowanym na niej logo dogecoina – prezentującego postać z mema bazującą na rasie japońskiego psa Shiba Inu. Markus sprzedaje je w trzech poziomach, z których dwa zostały już wyprzedane.

Na pierwszym poziomie, 181 z 420 DOGE NFT zostało sprzedanych za 0,08 ETH (około 205 dolarów za sztukę, według dzisiejszych cen) na Rarible. Trzy NFT zostały sprzedane za 0,8 Ethereum (2 051 dol.) w drugiej kategorii, a w trzeciej kategorii sprzedawany jest tylko jeden NFT na Foundation, który jak na razie osiągnął cenę 6 ETH, czyli ponad 15 tys. dol.

NFT to unikalne tokeny cyfrowe, działające głównie w sieci Ethereum, które mogą reprezentować realną jak i wirtualną wartość: dzieła sztuki, treści audio lub wideo.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Czy Markus wreszcie zarobi na DOGE?

Dogecoin to kryptowaluta, która zaczęła się jako żart, ale obecnie jest szóstą najcenniejszą monetą cyfrową, z kapitalizacją rynkową 47,3 miliarda dolarów. Moneta stała się bardzo popularna w ciągu ostatniego roku, a jej wartość wzrosła o kilkanaście tysięcy procent.

Jeden ze współtwórców kryptowaluty, Bill Markus, sprzedał jednak swoje wszystkie udziały w DOGE kilka lat temu i za swój projekt z 2013 roku zdołał kupić jedynie… używaną Hondę Civic.

O ile nie udało mu się zostać milionerem dzięki sprzedaży dogecoinów, to szansy na większy zarobek doszukuje się w serii NFT poświęconej jednej z najgorętszych w tym momencie kryptowalut. Jak na razie wynik nie jest jednak oszałamiający: do tej Markus pory na sprzedaży NFT zarobił kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc prognoza | Korona islandzka | notowania oncoarendi | kurs zł | kurs funt | akcje budimex | bitcoin wiadomości |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here