Naga MarketsŹródło: https://www.dealdrop.com/

Największa giełda kryptowalut w USA, Coinbase, planuje wprowadzić notowania żartobliwej monety dogecoin (DOGE) na swoją platformę handlową w ciągu sześciu do ośmiu tygodni, powiedział w czwartek dyrektor generalny firmy. Kurs DOGE/USD wzrasta drugą sesję rzędu powyżej 0,55 USD po wcześniejszym spadku do 0,33 USD.

  • Do tej pory giełda nie zdecydowała się dodać niektórych tokenów, które zyskały na popularności w ostatnich tygodniach
  • Dogecoin osiągnął kapitalizację rynkową ponad 50 miliardów dolarów po wsparciu takich osób jak Elon Musk i Mark Cuban
  • Do końca marca 60% obrotu giełdy stanowiły bitcoin i ethereum
  • Dogecoin w kręgu zainteresowania Tesli? Elon Musk pracuje z devami DOGE

Dogecoin: Coinbase pospiesznie chce wprowadzić notowania DOGE

Największa giełda kryptowalut w USA oferuje obecnie handel przede wszystkim bitcoinem i ethereum, dwoma największymi wirtualnymi monetami, a także ponad 100 innymi alternatywnymi monetami. Jednak do tej pory giełda nie zdecydowała się dodać niektórych tokenów, które zyskały na popularności w ostatnich tygodniach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dogecoin osiągnął kapitalizację rynkową ponad 50 miliardów dolarów po wsparciu takich osób jak Elon Musk i Mark Cuban.

Giełda oświadczyła, że rozprzestrzenianie się alternatywnych monet, w tym dogecoin i binance coin, jest wyzwaniem, ponieważ konkurenci posiadają je w swojej ofercie, a Coinbase nie. Na niektórych „shitcoinach” ostatnimi czasy wolumen obrotu był ogromny, co oznacza, że ​​potencjalni klienci otworzyli rachunki na innych giełdach, na których mogą dokonywać transakcji.

Dyrektor generalny Brian Armstrong podkreślił podczas telekonferencji, że Coinbase przyspieszy czas potrzebny na dodanie nowych monet do oferty giełdy. Wskazał, że w przeszłości firma dodawała kolejne monety po osiągnięciu odpowiedniej skali.

Do końca marca Coinbase obsługiwał na platformie 108 unikalnych aktywów kryptograficznych. 60% obrotu stanowiły bitcoin i ethereum, a handel na reszcie aktywów cyfrowych wyniósł 40% całego wolumenu.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin trader | notowania azoty | giełda komentarze | notowania kryptowaluty |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here