Naga Markets



Jak na kryptowalutę stworzoną jako żart, kapitalizacja dogecoina (DOGE) znajduje się obecnie na poziomie niejednej poważnej firmy. Po 400% wzroście w zeszłym tygodniu, łączna wartość wszystkich monet DOGE znajdujących się w obiegu na świecie wynosi około 50 miliardów dolarów. Kurs DOGE/USD spada we wtorek poniżej 0,40 oddalając się nieznacznie od historycznego szczytu 0,45.

  • Zachowanie kursu dogecoina podkreśla trwający boom na rynku kryptowalut, który szturmem podbił Wall Street
  • Rosnąca zmienność szkodzi bardziej pożytecznym przedsięwzięciom, takim jak zdecentralizowane finanse
  • Inne kryptowaluty pogrążone w przecenie, gdy słabnie euforia wynikająca z umieszczenia Coinbase na giełdzie Nasdaq

Dogecoin (DOGE): Kapitalizacja wirtualnej waluty ​​jest większa niż Ford i Kraft Heinz

Ostatni potężny wzrost dogecoina sprawił, że kapitalizacja wirtualnej waluty ​​jest większa niż Ford i Kraft Heinz – i prawie równa wycenie Twittera, platformy, na której Elon Musk i Mark Cuban promowali memową monetę o tematyce Shiba Inu.

Te artykuły również Cię zainteresują




Kapitalizacja dogecoina w porównaniu do innych firm. Źródło: coinmarketcap

Zachowanie kursu dogecoina podkreśla trwający boom na rynku kryptowalut, który szturmem podbił Wall Street. To wszystko jest częścią oszałamiającej trajektorii DOGE, która zachwyca zwolenników tak zwanych monet alternatywnych, ale przeraża niektórych entuzjastów kryptowalut, którzy martwią się, że to tylko zwiększa zmienność i szkodzi bardziej pożytecznym przedsięwzięciom, takim jak zdecentralizowane finanse.

Dogecoin (DOGE) piątą największą kryptowalutą na świecie

Ceny dogecoina nieznacznie spadają we wtorek poniżej poziomu 0,40 USD, a fani gromadzą się za hashtagiem #DogeDay, aby świętować 20 kwietnia znany w kulturze konopi dzień palenia marihuany. Ceny wahały się tuż poniżej 40 centów we wtorek, według CoinGecko.com.

W międzyczasie inne kryptowaluty zostały pogrążone w przecenie, gdy słabnie euforia wynikająca z umieszczenia Coinbase na giełdzie Nasdaq. Bitcoin, największy token na świecie, spadał przez ostatnie cztery sesje z rzędu, a we wtorek próbuje znaleźć stabilizację powyżej poziomu 56 000 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania bitcoin | kurs dolara nbp prognozy | cdr notowania | bml akcje |



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here