Naga MarketsDogecoin uczynił go milionerem, teraz dostaje także wypłatę w DOGEDogecoin od początku tego roku wystrzelił w górę ponad 43-krotnie, a to stworzyło olbrzymią szansę na szybkie stworzenie dużego majątku – nawet biorąc pod uwagę fakt, że obecnie DOGE notowany jest ponad 70% niżej od rekordowych szczytów z maja. Z takiej okazji skorzystał 33-letni mieszkaniec Kalifornii, który postawił wszystko na jedną kartę i w lutym kupił DOGE za wszystkie oszczędności, jakie posiadał. Mimo olbrzymiej korekty od szczytów wciąż wierzy w dalszy rajd DOGE i podkreśla, że dołki są dla niego okazją do kupna.

Dogecoin tanieje, ale milioner wierzy w jego dalszy rajd

Dogecoin zaliczył olbrzymią korektę od maja, ale to nie zniechęciło Glaubera Contessoto, 33-letniego DOGEmilionera do dalszego “hodlowania” tej memicznej kryptowaluty.Co więcej, Contessoto twierdzi, że obecna przecena jest doskonałą szansą na zwiększenie swojej pozycji na dogecoinie. Cóż, z jego punktu widzenia, cena za 1 DOGE może wciąż być wysoka, bowiem swojej inwestycji dokonał jeszcze na początku lutego, gdy dogecoin notowany był po 4,5 centa.

Zatem, jego inwestycja wynosząca 250 tys. sprawiła, że od pewnego czasu może nazywać siebie milionerem. Przynajmniej na papierze.

Zobacz również: Dogecoin: jak zostać milionerem w 2 miesiące dzięki Muskowi? Historia prawdziwa.

Wiara Contessoto w długoterminowy rajd dogecoina jest tak duża, że świeżo upieczony influencer kryptowalutowy gdy to tylko możliwe prosi o płatność w DOGE za wykonywane usługi promocyjne. W ten sposób swoje wynagrodzenie otrzyma między innymi w ramach opiewającej na równowartość 25 tys. dol. współpracy z Acria Network.

Dogecoin uczynił go milionerem, teraz dostaje także wypłatę w DOGE
Kurs DOGE/USD. Źródło: tradingview.com

Po prostu zapłacili mi w dogecoinie. Dali mi połowę z góry, a drugą połowę dostanę jak stworzę nagranie. – chwalił się Contessoto, który prowadzi od niedawna swój kryptowalutowy kanał na YouTube, na którym, rzecz jasna, nagania na dogecoina.

Plus500

Dogecoin dał mu szansę na karierę celebryty

Kalifornijczyk jest nie w ciemię bity i stara się kuć żelazo póki gorące. Po tym, gdy dzięki reportażowi CNBC usłyszał o nim świat, Contessoto porzucił swoją pracę na etacie w studio muzycznym w Los Angeles, by poświęcić się nowej szansie stworzonej przez medialny szum.

Oczywiście, jak przystało na influencera wypuścił już swoją linię brandowanej odzieży przez swoją stronę internetową. Decyzja o przebranżowieniu się dała mu całkiem dobrze zarobić, bowiem w miesiąc otrzymał łącznie 28 tys. dol. z tytułu różnego rodzaju promocji i reklam.

To mniej więcej tyle ile wynosiła moja półroczna pensja w poprzedniej pracy. – podkreślił Contessoto.

Jestem w pełni zapakowany w DOGE. To moje konto oszczędnościowe. – podkreślił dogecoinowy milioner.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here