Naga MarketsDogecoin testował wczorajsze maksima w pobliżu 0,2664. Po wpisie Muska moneta skoczyła w górę
Źródło: unplash.com

Wygląda na to, że rajd na rynku kryptowalut został dziś wstrzymany. Bitcoin, jak również główne altcoiny miały o poranku problem z osiąganiem wyższych poziomów po ostatnich gwałtownych wzrostach, a aktualnie możemy obserwować cofnięcie. Pewnym wyjątkiem był dziś DOGECOIN, który był notowany nawet ponad 5% wyżej przez co doszło do testu wczorajszych maksimów w pobliżu 0,2664.

DOGECOIN wciąż świetnie sobie radzi

Moneta doświadczyła wczoraj dużego skoku cenowego po tym, jak Elon Musk opublikował na Twitterze zdjęcie Shiba Inu – rasy psów, która jest twarzą Dogecoin. Jednak w nocy pojawiło się kilka bardziej fundamentalnych wiadomości związanych z kryptowalutą, które mogą wyjaśnić dzisiejsze zachowanie Doge. Mianowicie, Adam Aron, dyrektor generalny AMC Theaters (największej sieci kin w Stanach Zjednoczonych), ogłosił, że jego firma zacznie akceptować płatności za karty upominkowe w Dogecoinach.Dogecoin interwał H4. Źródło: xStation5
Dogecoin interwał H4. Źródło: xStation5

Spoglądając na wykres DOGECOIN, możemy zauważyć, że moneta skoczyła o około 40% od najniższych poziomów osiągniętych pod koniec września. Dzisiaj moneta ponownie przetestowała wczorajsze dzienne maksima powyżej 0,2660. Wzrosty nie trwały jednak długo, aktualnie możemy obserwować odbicie od wspomnianej strefy oporowej.

Wspomniany obszar wynikał nie tylko z wczorajszych maksimów, ale również z poprzednich reakcji cenowych. Nieco powyżej znajduje się także linia trendu spadkowego. Wydaje się, że dopiero wybicie się powyżej niej mogłoby otworzyć drogę do większych wzrostów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: develia kurs akcji | kantorowy kurs jena | kurs hrywny kantor | kurs franka złoty | playway cena akcji | akcje bank handlowy | euro |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here