Naga MarketsZdaniem główne analityka rynkowego brokera CMC Markets, Piotra Zająca, inwestorzy na rynku kryptowalut powinni w tym momencie zwrócić uwagę nie tylko na samego bitcoina (BTC), ale również i kilka innych ciekawych projektów. Wśród nich wymienił podstawową kryptowalutę-mema, dogecoina (DOGE), tokeny sieci Solana (SOL), Cardano (ADA), Polygon (MATIC) oraz przepustkę do wirtualnego świata, a mianowicie Decentralnad (MANA).

  • Zdecydowana większość wymienionych projektów w przeciągu ostatniego roku oferowała ponadprzeciętne stopy zwrotu
  • Przykładowo SOL na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy rósł o ponad 9 tys. proc., a MATIC i DOGE o 6-7 tys. proc.
  • Więcej o najsilniejszych i najciekawszych cyfrowych aktywach pod koniec bieżącego roku w poniższym nagraniu
  • Uzyskaj dostęp do wszystkich nagrań z konferencji na stronie ABC Inwestowania– Zdecentralizowane finanse, pożyczki, środki płatnicze, tokeny NFT, gry mobilne na blockchainie i projekty metaverse, to w tym momencie najważniejsze zagadnienia rozwijające się w branży kryptowalutowej. Wśród nich można szukać projektów, które dają bardzo atrakcyjną, chociaż nadal ryzykowną ekspozycję inwestycyjną na ten ekosystem – komentuje Piotr Zając.

Jego zdaniem na szczególne uznanie zasługuje solana (SOL), która rozwijana jest dopiero od 2018 roku, jako użytkowa platforma rozpoczęła działalność natomiast dopiero rok temu, a pomimo to bardzo szybko wdarła się do grona 10 największych tokenów pod względem łącznej kapitalizacji.

ODBIERZ DOSTĘP DO VOD ABC INWESTOWANIAChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here