Naga MarketsDogecoin wzrósł o niemal 30% w dwa dni po informacji, że wkrótce zostanie dodany do jednej z największych na świecie giełd kryptowalutowych i zachęcie ze strony miliardera Elona Muska na Twitterze, zyskując prawie 10 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej w dobę. Pomimo pozytywnych wiadomości DOGE nadal znajduje się daleko od rekordowych wartości, które osiągał 8 maja.

  • Dogecoin pokonuje poziom 40 centów reagując na decyzję Coinbase oraz tweet Elona Muska
  • DOGE jest obecnie szóstą największą kryptowalutą w obiegu, zyskując od początku roku niemal 9 tys. procent wartości
  • Właściciel Tesli przypominał na Twitterze, że zdominowanie przez pieseł-coina światowych finansowych jest “nieuniknione”
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

DOGE znowu mocniej rośnie. Pomaga Elon Musk i Coinbase

Dogecoin w momencie przygotowywania tego artykułu był notowany na poziomie około 41 centów za monetę reagując na ogłoszenie, że Coinbase Pro zamierza dodać pieseł-coina do oferowanych instrumentów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejny impuls wzrostowy w środę wywołała aktywność Elona Muska na Twitterze, który w odpowiedzi na wpis Coindesk dotyczący listingu przypominał swojego tweeta z 18 lipca 2020 roku, w którym sugerował, że dominacja DOGE jest „nieunikniona”

Kapitalizacja rynkowa dogecoina wynosi obecnie około 51 miliardów dolarów, wzrastając z 42 miliardów dolarów obserwowanych wczoraj, co czyni go szóstą największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Przy obecnej wartości, DOGE jest wart więcej niż producent szczepionki przeciwko Covid-19, BioNTech, czy też sieć hoteli Marriott International.

invest
Notowania DOGE/USDT na giełdzie Binance pokonują ważną strefę oporu. Źródło: Tradingview.com

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Coinbase zaakceptuje DOGE

Coinbase zapowiedziało swoje nadchodzące wsparcie dla dogecoina we wtorek, powodując kolejny skok wartości kryptowaluty. Jego włączenie do platformy jest głównym ukłonem w stronę popularności aktywa-mema. Dogecoin jest bardzo zmienny nawet jak na standardy rynku kryptowalut, spadając lub rosnąc o dwucyfrowe wartości procentowe w reakcji na pojedyncze tweety Elona Muska.

Obecne odbicie dwudniowe w zakresie niemal 30% powoduje, że DOGE wraca nad poziom 40 centów, jest jednak nadal daleko od szczytów sprzed miesiąca, kiedy to tygodniowy rajd doprowadził go powyżej poziomu 70 centów. Jego wartość spadła następnie o 40% i załamała się wraz z całym rynkiem, gdy Musk ogłosił na Twitterze decyzję Tesli o wstrzymaniu akceptacji bitcoina za swojej produkty, a Chiny zapowiedziały, że będą rozprawiać się z instytucjami finansowymi wykorzystującymi cyfrowe aktywa.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: comarch kurs | biomedlub | akcje giełdowe | akcje budimex | notowania kernel | kurs ethereum | kurs pkobp |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Doge urósł o 89% i o 100 i o 150, bo jak się nie podaje w jakim terminie to można wszystko napisać. Dopisywanie terminu w tekście nie musi dotyczyć nagłówka.
    Pozdrowienia
    Baitclickeater

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here