Naga MarketsDogecoin robi na rynku kryptowalut więcej szkody niż pożytku, twierdzi analityk Ric Edelman Dogecoin (DOGE), szybko zyskując na popularności, kolejny raz rozpoczął falę gorącej dyskusji na swój temat. Do debaty włączył się ostatnio Ric Edelman doradca finansowy i analityk RIA Digital Assets Council, mówiąc, że DOGE to „bad boy” wśród kryptowalut.

Eldman twierdzi, że ludzie nie są jeszcze gotowi na kryptowaluty

W odróżnieniu od innych cyfrowych aktywów, takich jak bitcoin, litecoin czy ethereum, dogecoin powstał w ramach żartu, a jego przeciwnicy zarzucają mu słabe fundamenty, jak na przykład nieograniczona podaż tokenów, czy brak przypadków udziału w poważnych transakcjach. Z tego powodu Edelman doradca finansowy oraz analityk giełdowy negatywnie ocenia wzrost popularności DOGE.Ric Edelman na łamach Yahoo Finance stwierdził, że aktywa cyfrowe oraz technologia blockchain są najbardziej wpływową innowacją handlową od czasu spopularyzowania się Internetu. Dodając, że znaczenie tego rynku będzie miało ogromny wpływ na cały globalny handel.

Edelman stwierdził, że większość doradców finansowych na świecie bagatelizuje wpływ rynku kryptowalut na rynek globalny. – Jak na ironię, im bardziej doświadczony i wykształcony doradca finansowy, tym ciężej mu zrozumieć świat cyfrowych aktywów.- stwierdził analityk.

-Im większe masz doświadczenie, im więcej talentu, stopni naukowych, dyplomów, ukończonych szkół finansowych, tym trudniej jest ci się połapać w bitcoinie. -dodał Edelman.

Jednym z zadań analityka w RIA Digital Assets Council jest, jak sam określił, szerzenie świadomości i wiedzy na temat rynków cyfrowych aktywów, poprzez edukowanie specjalistów od spraw finansów w tematyce kryptowalut.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Dogecoin niszczy reputację kryptowalut

Główną tezą inwestycyjną, promowaną przez Edelmana jest idea dywersyfikacji. Z tej racji kryptowaluty niepowiązane z żadnymi tradycyjnymi aktywami, stanowią według analityka, obiecujący, innowacyjny sektor do zróżnicowania swojego portfela inwestycyjnego.

Zapytany o dywersyfikację w dogecoine, powiedział, że kryptowaluta szkodzi wizerunkowi innych cyfrowych aktywów, stanowiąc interesującą propozycję dla naiwnych.

-DOGE to „bad boy” wśród kryptowalut. Jestem jego zdecydowanym przeciwnikiem, ponieważ został on stworzony jako żart, nie jest poważną kryptowalutą i nie ma uzasadnionego przypadku użycia. Nie jest on czymś, co w jakikolwiek sposób przysłużyłoby się wsparciu wiarygodności i zaufania do cyfrowych aktywów.- mocno podkreślił.

Edelman dodał, że w jego opinii DOGE jest fanaberią, a odnosząc się do wysiłków Elona Muska promującego dogecoina, nazwał zachowanie miliardera oszustwem.

Podsumowując swoje stanowisko, stwierdził, że między bitcoinem i ethereum, a dogcoinem znajduje się ogromna przepaść różniąca te kryptowaluty.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos notowania | bitcoins | kurs dolara | asseco notowania | lotos kurs akcji | notowanie kryptowalut | frank kurs |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here