Naga MarketsDogecoin (DOGE) by przetrwać potrzebuje jednego kluczowego czynnika, uważa Mark Cuban Dogecoin – kryptowaluta-mem, która zyskała ostatnimi czasy niezywkłą popularność zaskarbiła sobie także względy miliardera i inwestora Marka Cubana. Ostatnio zdradził on, co jest kluczowe dla przyszłości DOGE.

  • Kryptowaluty muszą być użyteczne, uważa Cuban
  • Dogecoin jako inflacyjna kryptowaluta nie jest najlepszą inwestycją
  • Kryptowaluta, jak każda firma, potrzebuje klientów, sprzedaży i zysków

Dogecoin (DOGE) potrzebuje rzeczywistej użyteczności

Cuban powiedział, że miarę dojrzewania sektora krypto, projekty by konkurować muszą muszą mięć na celu rzeczywistą adopcję, a nie jedynie obietnicę użyteczności.

Te artykuły również Cię zainteresują
— Krypto i każda implementacja ewoluuje w czasie rzeczywistym od „Jakia jest potencjalna użyteczność” do „Jakie jest obecne użyteczność i ilu ma użytkowników?” Ceny tokenów / monet są teraz mniej zależne od przyszłości, a bardziej odzwierciedlają rzeczywiste zapotrzebowanie… – wskazał miliarder.

Według Cubana, kryptowaluty to nic innego jak biznes oparty na produktach. W związku z tym platformy muszą tworzyć popyt na swoje produkty / aplikacje, które prześcigają ich odpowiedniki spoza sektora.

— Jak każda firma, potrzebuje klientów, sprzedaży i zysków – uważa Cuban.

Stosując tę filozofię do DOGE, właściciel Dallas Mavericks zauważa, że nawet przy obecnym szumie, kryptowaluta nie zdoła przetrwać bez użytkowników i użyteczności.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Memowe kryptowaluty, takie jak DOGE, działają tylko wtedy, gdy zyskują użyteczność, a użytkownicy je wykorzystują. Tak długo, jak możesz wydać DOGE, ponieważ wiemy, że jego roczna stopa inflacji wynosi 5 miliardów monet, może zyskać PEWNĄ wartość w miarę wzrostu użyteczności. Staje się jak każda inna waluta… – wnioskuje Cuban.

W tym tygodniu inwestorów odniósł się również do obaw dotyczących atrakcyjności DOGE jako inwestycji. Wydają się one uzasadnione, ponieważ Dogecoin jest aktywem inflacyjnym.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here