Naga MarketsDogecoin popularniejszy niż Bitcoin po raz pierwszy w historii!Globalne zainteresowanie publiczne Dogecoinem (DOGE), mierzone na podstawie statystyk wyszukiwania w Internecie, po raz pierwszy przekroczyło zainteresowanie Bitcoinem. Według danych z Google Trends, wartości przypisane do każdej kryptowaluty w dniach 2-8 maja wyniosły 56/100 punktów dla DOGE w porównaniu do 48/100 dla BTC.

  • DOGE staje się coraz popularniejszy
  • Kryptowaluta odności spektakularne wyniki w bieżącym roku
  • Elon Musk jednym z ojców sukcesu Dogecoina

Dogecoin wyprzedził Bitcoina

Jak wynika z poniższego wykresu, zainteresowanie wyszukiwaniem DOGE w ciągu ostatnich 12 miesięcy często było ściśle skorelowane ze szczytami i spadkami zainteresowania publicznego Bitcoina. Miniony tydzień pokazuje jednak nie tylko silny brak korelacji, ale również wyższy poziom zainteresowania DOGE w wartościach bezwzględnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zestawienie wyszukiwaniem Dogecoina (kolor czerwony) z Bitcoinem (kolor niebieski)

DOGE ma za sobą dramatyczny rok 2021. W połowie kwietnia kryptowaluta zyskała 80% wartości w ciągu zaledwie jednego dnia, osiągając pułap 5 000% w skali roku. Większość zawrotnych wzrostów cen była napędzana przez nastroje w mediach społecznościowych, których głównym kreatorem był CEO Tesli – Elon Musk.

Jednak, jak zauważono już w kwietniu, wysoki poziom publicznego zainteresowania aktywami niekoniecznie wskazuje na ich dobrą passę na rynkach. W rzeczywistości, ubiegły tydzień był wyraźnie niedźwiedzi dla DOGE, zbiegając się ze świeżym wybuchem rozgłosu dla kryptowaluty podczas ostatniego występu Muska w Saturday Night Live.

Adam Back z Blockstream zauważył niedawno, że logika memów przekłada się na zmienne, wysokie stawki, “pump and dump casino rug-pull”, oparte na powszechnym przekonaniu, że aktywa nie mają wewnętrznej wartości, lecz mogą być jedynie zbierane dla potencjalnego zysku.

Według danych z Google Trends, ta “logika rynku kasyna”, według słów Back’a, pozostaje najsilniejsza w Stanach Zjednoczonych, a następnie na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych i w Turcji.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania wig20 | notowania jsw | biomed lublin notowania | jsw akcje forum | funt online |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here