Naga MarketsDogecoin nie jest wart 37 mld dol. Barry Silbert krytykuje DOGEPodczas niedawnej „kłótni” na Twitterze z Billym Markusem, współtwórcą kryptowaluty-mema dogecoin (DOGE), który tweetuje pod pseudonimem “Shibetoshi Nakamoto”, Barry Silbert napisał, że DOGE według niego jest daleki od obecnej wyceny rynkowej wynoszącej 37 miliardy dolarów.

Barry Silbert podważa fundamentalną wartość dogecoina

8 maja Silbert ogłosił, że dokonał krótkiej sprzedaży DOGE, zachęcając jednocześnie jej posiadaczy do zamiany zarobionych na dogecoinie pieniędzy na bitcoina (BTC). Tego samego dnia prezes Tesli Elon Musk zadebiutował jako gospodarz “Saturday Night Live”, co zdaniem wielu miało wpłynąć na dalsze podbicie ceny DOGE, spowodowało jednak dynamiczną wyprzedaż, a kryptowalutą oddała 30 procent wartości.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dogecoin do tej pory nie zdołał wrócić na dawne poziomy cenowe i wyceniany jest obecnie nie na 70 ale na 30 centów, pozostaje siódmą co do wielkości kryptowalutą z kapitalizacją rynkową 39 miliardów dolarów, według danych CoinMarketCap.

Z podekscytowaniem czekam, żeby zobaczyć czym DOGE może stać się z upływem czasu. Z całą pewnością nie wypadnie z rynku i posiada jedną z najbardziej oddanych społeczności. Nie jest jednak warty 37 miliardów dolarów. Przykro mi – komentował Barry Silbert.

– Bez względu na to, jaką wartość według ciebie powinien mieć DOGE, moja rada jest aktualna. Jeśli chcesz przekonać ludzi, nie umniejszaj ich wyborów. Po prostu pokaż im, co jest fajne w bitcoinie. Każdy tweet, który piszesz w ten sposób rani twój argument, chyba że nie chcesz, aby bitcoin również odniósł sukces – odpowiadał Shibetoshi Nakamoto.

invest

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Dogecoin utrzyma się na rynku?

Mimo, że Silbert stał się wrogiem sympatyków dogecoina to przyznaje, że psia moneta powinna utrzymać się w długim terminie, ponieważ ma “jedną z najbardziej oddanych” społeczności.

Subreddit Dogecoin niedawno przekroczył 2 miliony zwolenników. Tylko r/Bitcoin może pochwalić się większą liczbą zwolenników wśród wątków w serwisie Reddit poświęconych kryptowalutom. Na początku tego roku dogecoin prześcignął również bitcoina w zainteresowaniu wyszukiwaniem w Google.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s p 500 | cdprojekt red akcje | kurs korony norweskiej | bitcoin info | dow jones online | notowania famur | kryptowaluty kursy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here