Naga MarketsDogecoin najprawdopodobniej czeka katastrofalna porażka, uważa twórca CardanoDogecoin pnie się do góry na fali spekulacyjno-memicznej manii, ale od pewnego czasu wbrew entuzjastycznym tendencjom nasilają się negatywne komentarze co do tej kryptowaluty. Ostrzegają: analitycy przed lawinowymi spadkami czy guru inwestowania przed potencjalnymi olbrzymimi stratami niedoświadczonych inwestorów. Teraz swoją przestrogę dorzucił twórca kryptowaluty Cardano.

  • Cardano to jedna z najpopularniejszych kryptowalut pod względem wolumenu obrotu
  • Charles Hoskinson stworzył Cardano w 2015 roku
  • Wcześniej, był on współtwórcą Ethereum

Dogecoin zniszczy opinie branży kryptowalut, twierdzi twórca Cardano

Dogecoin może zepsuć reputację branży kryptowalutowej, jak stwierdził twórca popularnej kryptowaluty Cardano, Charles Hoskinson. Jak sam zaznaczył, nie jest fanem $DOGE.

Te artykuły również Cię zainteresują
Co więcej, Hoskinson uważa, że olbrzymie zainteresowanie Dogecoina, które wywołało gwałtowny wzrost notowań w ostatnim miesiącu, może sprowokować agencje regulacyjne do zaostrzenia regulacji wobec giełd kryptowalut.

Gdy ktoś kupuje DOGE, jeśli spojrzymy w komentarze w społeczności krypto, 99% ludzi uważa, że “Będziemy bogaci!”. – zauważył twórca Cardano. – Jedynym sposobem na stanie się bogatym dzięki DOGE, to kupno Dogecoina i sprzedanie drożej komuś innemu. Zatem, ta druga osoba musi spytać samą siebie – po co to kupuje?

Czy kupuje po to, żeby do czegoś tego użyć? Czy może kupuje, bo chce zobaczyć 10-krotny wzrost? – podkreślił.

Zobacz również: Dogecoin: co czwarty Amerykanin sądzi, że DOGE jest następnym Bitcoinem

A oto sedno przestrogi od twórcy Cardano:

Jeśli ta mentalność będzie trwać nadal, jest pewna ograniczona liczba podwojeń wartości, która się wydarzy do momentu, gdy przestanie już się zdarzać, a wtedy będzie miała miejsce paniczna wyprzedaż. – podsumował Hoskinson.

invest

fpmarkets

Gdy spojrzymy na rozdystrybuowanie tej krypto, to 90% oinów jest w posiadaniu 1% uczestników rynku, zatem w każdym momencie może zdarzyć się kaskada spadków, a ludzie którzy sprzedają są zawsze na zyskownej pozycji, więc czy sprzedają po 0,60 dol. czy 0,01 dol., zyskają i tak olbrzymie pieniądze, a to jest bardzo zła sytuacja dla innych. – stwierdził. – Zatem katastrofalna porażka jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem, gdy ludzie mają nierealistyczne oczekiwania i bardzo ograniczone doświadczenie w inwestowaniu w tego typu aktywa.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotówki | dolar notowania | bitcoin giełda wykres | złoty kurs | kurs eur |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here