Naga MarketsDogecoin na Księżyc? Elon Musk zapowiada nowy wyścig kosmicznyKurs dogecoina nie może pozbierać się po przecenie z maja, która sprowadziła notowania w dół ze szczytów wszechczasów blisko 74 centów do zaledwie 33 centów notowanych obecnie. Elon Musk nie zwątpił jednak w $DOGE, zapowiadając kolejny wyścig kosmiczny o to, kto ponownie znajdzie się na Księżycu. Kandydatów jest dwóch: bitcoin i dogecoin.

Elon Musk: zaczął się nowy wyścig kosmiczny!

Dogecoin oraz bitcoin staną w szranki w wyścigu o prymat w ponownym lądowaniu na Księżycu, jak wynika z żartobliwego wpisu Elona Muska. Ekscentryczny miliarder odpowiedział na komentarz BitMEX, znanej giełdy instrumentów pochodnych opartych na kryptowalutach.

Te artykuły również Cię zainteresują
W czwartek 4 czerwca, przedstawiciele tej giełdy ogłosili, że zaangażują się w szczytny cel wspierania rozwoju przemysłu kosmicznego. Konkretnie chodzi o misję lądowania pierwszego komercyjnego łazika na Księżycu stworzonego przez Astrobotic Technology, które planowane jest na IV kw. 2023 r.

Zobacz również: Tesla zaprezentuje nowy Model S Plaid. Akcje spółki Elona Muska jednak w dół

To firma z Pittsburgha, która została wybrana przez NASA do przeprowadzenia misji zbadania bieguna południowego Księżyca w poszukiwaniu śladów wody. BitMEX w ramach misji planuje wysłać razem z pojazdem jedynego w swoim rodzaju fizycznego bitcoina na powierzchnię Srebrnego Globu.

Plus500

Nie mamy nic przeciwko pieskowemu pieniądzowi, po prostu sądzimy, że byłoby słuszne, gdyby bitcoin znalazł się tam wcześniej. – zażartowali przedstawiciele BitMEX.

Dogecoin na Księżyc? Elon Musk zapowiada nowy wyścig kosmiczny
Kurs DOGE/USD. Źródło: tradingview.com

Elon Musk podniósł rękawicę i zaanonsował początek nowego wyścigu kosmicznego. W końcu, w maju dowiedzieliśmy się, że SpaceX zamierza wysłać Dogecoina na Księżyc w ramach jednego z pierwszych startów pojazdu kosmicznego w tamtym kierunku. Miałoby to mieć miejsce już w przyszłym roku.

Zaczął się nowy wyścig kosmiczny! – ogłosił Elon Musk na Twitterze.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania swig80 | akcje celon | Dolar nowozelandzki | kęty kurs | azoty akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here