Naga MarketsDyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zamieścił tweeta, w którym opublikował wideo dotyczące kryptowaluty dogecoin (DOGE). Miliarder stwierdził, że DOGE może być „przyszłością dla rynku kryptowalut”, jednocześnie ostrzegając, że kryptowaluta jest „obiecująca”, ale zachęca swoich zwolenników do „ostrożnego inwestowania”. Kurs DOGE/USD wzrósł w minionym tygodniu o ponad 90% docierając w okolice 0,75 USD.

  • Dogecoin pod koniec minionego tygodnia osiągnął rekordowy poziom 0,7576 USD
  • Oczekuje się, że Musk da kolejny impuls do wzrostów podczas długo oczekiwanego „Saturday Night Live”
  • DOGE wart tyle co niemal cały indeks WIG20

Dogecoin (DOGE) wzrósł o kolejne 90% w zaledwie tydzień

Dogecoin, wirtualna moneta stworzona dla żartu, która cieszy się nadmierną uwagą Elona Muska, pod koniec minionego tygodnia osiągnął rekordowy poziom 0,7576 USD, zasilając konta wielu rynkowych laików i Tiktokerów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pod koniec kwietnia Musk zamieścił na swoim Twitterze wpis odnoszący się bezpośrednio do cyfrowego aktywa, które powstało jako internetowy żart w 2013 roku, a obecnie jest jedną z 10. największych kryptowalut. Właściciel Tesli nazwał siebie w tweecie „ojcem doge”.

Obecnie powszechnie oczekuje się, że Musk, samozwańczy „Dogefather”, da dogecoinowi kolejny impuls do wzrostów podczas długo oczekiwanego „Saturday Night Live”, który odbędzie się 8 maja.

Chociaż nie jest jasne, czy przedsiębiorca ma ulokowane aktywa w monecie inspirowanej Shiba Inu, wcześniej potwierdził, że posiada osobiste zasoby w bitcoinie. Tesla zainwestowała również 1,5 miliarda dolarów w główną kryptowalutę w lutym.

invest

W ramach tej polityki zainwestowaliśmy łącznie 1,50 mld USD w bitcoina i możemy nabywać i utrzymywać aktywa cyfrowe od czasu do czasu lub długoterminowo. Ponadto spodziewamy się, że w najbliższej przyszłości zaczniemy akceptować bitcoina jako formę płatności za nasze produkty, zgodnie z obowiązującymi przepisami i początkowo w ograniczonym zakresie, którego możemy upłynnić po otrzymaniu lub nie – napisano w raporcie Tesli.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs DOGEUSD na interwale dziennym, tradingview
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: co to jest blika | polski złoty kurs | gpw lotos | pgnig akcje forum |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here