Naga MarketsDogecoin Millionaire nie sprzedał żadnego ze swoich DOGE i nadal kupuje kryptowalutęOkrzyknięty przez media „milionerem Doge” Glauber Contessoto był częstym gościem wywiadów i podcastów kiedy cena kryptowaluty dogecoin (DOGE) osiągała rekordowe poziomy. Jej wartość zaczęła jednak mocno spadać (z okolic ponad 70 do 20 centów), a dziennikarze stracili zainteresowanie postacią Contessoto. Jak się jednak okazuje ten do dzisiaj nie sprzedał swoich DOGE i nadal twierdzi, że jest to kryptowaluta przyszłości.

  • Glauber Contessoto zwany „milionerem Doge” obecnie utracił ten status jednak liczy na odbicie dogecoinach w kolejnych latach
  • Jego zdaniem pomimo silnego spadku ceny, dogecoin nadal nie był świadkiem rynku niedźwiedzia, a taki z pewnością nadejdzie
  • Oprócz DOGE, Contessoto inwestuje również w ADA. Dokupił kolejną paczkę tych tokenów w środę
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Milioner dogecoina kurczowo trzyma się swoich DOGE i nie zamierza ich sprzedawać

Pomimo utraty ponad 500 tys. dol. w miesiąc, Contessoto kurczowo trzyma się kryptowaluty sygnowanej memem z piesełem (z ang. Doge). Odmówił sprzedaży nawet niewielkiej jego części.Doprowadziło to do utraty przez Contessoto statusu milionera. Ale inwestor pozostaje niezrażony w swoim postanowieniu. Ponieważ rynek znajduje się pod coraz silniejszą niedźwiedzią presją postanowił ujawnić i potwierdzić, że rzeczywiście nie zamierza sprzedawać swoich udziałów w Doge.

Jeżeli ktokolwiek się zastanawia, trzymam każdego pojedynczego z moich dogecoinów. Kupowałem każdy dołek w 2021 roku i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co zrobi DOGE w 2022 i 2023. Przyszłość stojąca przed walutą z uroczym memem psa wydaje się świetlana. Jeżeli uda mi się przejść na emeryturę w wieku 35 lat z 10 milionami, będę szczęśliwy – komentował w środę Contessoto.

Contessoto wyjaśnił, że aby być na rynku kryptowalut, inwestorzy muszą być gotowi do utrzymania się w dobrych i złych czasach. Powinni być przygotowani na rynki niedźwiedzia, gdy takie się zdarzą.

invest

– Jeżeli nie umiesz utrzymać się na rynku niedźwiedzia, czy w ogóle zasługujesz na to, aby inwestować w kryptowaluty? – pytał zaczepnie na Twitterze. Jak dodaje, jego zdaniem DOGE nie znajduje się jeszcze na rynku zdominowanym przez podaż, taki jednak z pewnością nadejdzie.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Cardano (ADA) kolejną inwestycją byłego milionera DOGE

Contessoto ujawnił pod koniec sierpnia, że nie koncentruje się już tylko na dogecoinie. Inwestor znalazł inny projekt, który przykuł jego uwagę i zamierza wejść w niego „na całego”.  Jego zdaniem cardano (ADA), bo o tej kryptowalucie mowa, będzie jednym z pięciu najważniejszych projektów cyfrowych aktywów w kolejnych latach.

W tym roku cena ADA wzrosła do prawie 3 dolarów a Contessoto powiedział, że planuje poczekać na dip przed zakupem aktywa. Najwyraźniej dotrzymał słowa i podczas obecnego osunięcia do okolic 2 dolarów postanowił dokupić więcej tokenów ADA.

Jak myślicie, czy Contessoto wkrótce znowu zostanie kryptowalutowym milionerem?Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKryptowaluty i Forex na opcjach binarnych? CFTC wnosi oskarżenia przeciwko 14 platformom!
Następny artykułREAKTO startuje z kampanią crowdfundingu udziałowego!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

2 KOMENTARZE

  1. Moze ma inne konto na ktorym sprzedal. A te sluzy do naganiania frajerow. Jak bitek peknie ponizej 30 k $ to takie doge polecą na poziomy -99%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here