Naga MarketsDogecoin jako globalny środek płatniczy? Elon Musk i Mark Cuban promują kryptowalutęZałożyciel Tesli Elon Musk i gwiazda Shark Tank Mark Cuban uważają dogecoina za „najsilniejszą” kryptowalutę, która w przyszłości może być służyć jako środek płatniczy na całym świecie. Aby jeszcze bardziej promować używanie kryptowaluty, drużyna NBA Dallas Mavericks będzie oferować „specjalne ceny dla tych, którzy zapłacą w dogecoinach”.

Dogecoin promowany przez Elona Muska i Marka Cubana

CEO Tesli i Spacex Elon Musk oraz właściciel drużyny NBA Dallas Mavericks, Mark Cuban, potwierdzili swoje przekonanie, że dogecoin jest „najsilniejszą” kryptowalutą, jeśli chodzi o płacenie za towary i usługi.Cuban pochwalił DOGE w wywiadzie dla CNBC Make It w miniony piątek. Stwierdził również, że dogecoin ma szansę zostać „medium, które może być używane do nabywania towarów i usług”.

Odpowiadając na komentarz Cubana, Musk, który jest coraz częściej znany jako Dogefather, zatweetował: „Mówiłem to od jakiegoś czasu”.

W lipcu Musk potwierdził swoje poparcie dla dogecoina, zmieniając swoje zdjęcie profilowe, aby zawierało wizerunek psa Shiba Inu, który znajduje się na monecie DOGE. Dodał również, że nie zamierza pozbywać się posiadanych dogecoinów.

Drużyna Cubana – Dallas Mavericks zaczęła akceptować dogecoina w marcu bieżącego roku. Od tego czasu gwiazda Shark Tank ujawniła, że „znaczna sprzedaż” została dokonana za pomocą DOGE. Namawiał nawet gospodarza popularnego talk show Ellen Degeneres do akceptowania go w swoim sklepie.

Aby dodatkowo zachęcić do płacenia dogecoinem, Cuban zatweetował w czwartek, że Mavericks dokona specjalnego ogłoszenia dotyczącego DOGE. Nazwał je „letnią wyprzedażą towarów ze specjalnymi cenami dla tych, którzy zapłacą dogecoinami”.

invest

Niektórzy nie zgadzają się z Cubanem i Muskiem w kwestii zalet dogecoina, podkreślając, że kryptowaluta ma nieskończoną podaż. Jednak argument nieskończonej podaży nie zmniejszył entuzjazmu Cubana dla DOGE.

Współpracownik Cubana w Shark Tank, Kevin O’Leary, jest jednak wśród tych, którzy nie są tak entuzjastycznie nastawieni do kryptowaluty. Niedawno powiedział, że nie będzie inwestował w dogecoina.

Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby w niego inwestować. Kiedy spekulujesz na czymś takim, jak dogecoin, to nie różni się od pojechania do Las Vegas i postawienia wszystkich pieniędzy na czerwone lub czarne. To czysta spekulacja – powiedział Kevin O’Leary.

Ostatnie badanie przeprowadzone przez Finder wykazało, że panel ekspertów spodziewa się, że cena dogecoina zaatakuje poziom 1,21 dolara do 2025 roku i 3,60 dolara do 2030 roku.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here