Naga MarketsDogecoin: inwestor, który zbił fortunę na DOGE pomógł schronisku dla psówDogecoin jest na ustach wszystkich, a chciwość inwestorów, którzy chcą wykręcać niesamowite stopy zwrotu, sięga już niemal zenitu. Jednak w tej całej manii spekulacji i żądzy wysokich zysków, pojawiają się także sytuacje, które dają nadzieję, że nasza cywilizacja nie jest oparta tylko na chęci posiadania jak największej liczby pieniędzy. Anonimowa kobieta, która zbiła ostatnio fortunę na inwestycji w DOGE, postanowiła dokonać dużej dotacji dla schroniska dla psów.

  • Środki pozwolą na pomoc kilkudziesięciu psom
  • Schronisko mieści się w Daytona Beach na Florydzie

DOGE pomaga także prawdziwym psom

Dogecoin może także służyć do szlachetnych celów, jak dowiódł tego anonimowy darczyńca, który postanowił wykorzystać zdobyte zyski do wsparcia schroniska dla psów na Florydzie zarządzanego przez Halifax Humane Society.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przedstawiciel tej organizacji stwierdził, że przed kilkoma dniami posiadaczka Dogecoina zjawiła się w schronisku i zapłaciła za wszystkie opłaty związane z adopcją psów.

Plus500

Warto zaznaczyć, że darczyni nie przekazała bezpośrednio Dogecoina, w końcu właściciele schroniska, którzy nie inwestują w tą kryptowalutę, nie mogliby bezpośrednio wykorzystać DOGE do opłacenia kosztów utrzymania placówki. Lepszą decyzją było faktycznie dostarczenie pieniędzy w dolarach.

Zobacz również: Notowania srebra zaczynają nadrabiać straty

Jest jednak pewne, że środki w powszechnie stosowanej walucie zostały pozyskane z inwestycji w Dogecoiny, bowiem darczyni zostawiła jednoznacznie brzmiącą krótką notatkę, która brzmiała “dogecoin”.

Dokonała ona bardzo mądrej inwestycji w pewną kryptowalutę i dobrze się jej powiodło. Stwierdziła, że to zmieniło jej życie i chciała zrobić coś dobrego. – powiedział zarządzający schroniskiem przedstawiciel Halifax Humane Society.

Otrzymane środki pomogą aż 42 psom, które kilka dni przed dotacją zostały uratowane od szajki, która zajmowała się organizacją nielegalnych walk psów. Niestety, nie jest znana suma, jaka została przekazana.

Wiadomo jednak, jak nieprawdopodobny rajd zaliczył Dogecoin od początku tego roku. Mimo sporej przeceny w ostatnich dniach, to wciąż jest ponad 3700% w niecałe 4 miesiące.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotówki | dolar notowania | bitcoin giełda wykres | złoty kurs | kurs eur |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here