Naga Markets

Dogecoin i Shiba Inu kupowany bez prowizji? Umożliwi to BitPayDogecoin i Shiba Inu powoli zmierzają do świata mainstreamu, a jednym z małych kroków w tym kierunku jest minimalizowanie opłat wymaganych z ich posiadaniem. Żeby to było możliwe, potrzebne są odpowiednie usługi płatnicze o odpowiednio atrakcyjnych kosztach. Jedną z takich opcji okazuje się być aplikacja BitPay Wallet, która od niedawna oferuje zerową prowizję przy kupnie DOGE czy SHIB dla klientów z USA.

BitPay i Simplex oferują kupno DOGE i SHIB bez prowizji

Dogecoin i Shiba Inu mogą od niedawna być nabywane bezprowizyjnie w aplikacji BitPay Wallet, jak wynika z opublikowanego w poniedziałek komunikatu. Jest to możliwe dzięki podjęciu współpracy z Simplex, który zapewnia transfery z walut fiat do krypto. W związku z tym, nie jest konieczne wykorzystanie w tym procesie giełdy kryptowalutowej.Jak stwierdził CEO Simplex, Nimro Lehavi, współpraca będzie sposobem na obniżenie barier wejścia dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem kryptowalut. Zwykle, są oni odstraszenie wysokimi prowizjami, które zniechęcają osoby o ograniczonym kapitale.

– Współpracując z BitPay, zrzekamy się opłat dla użytkowników, dzięki czemu każdy, gdziekolwiek jest, ma możliwość wejścia w przestrzeń kryptowalutową. Razem, Simplex i BitPay umożliwiają konsumentom wejście do przestrzeni kryptowalutowej. – skomentował CEO Simplex, Nimrod Lehavi.

Warto zaznaczyć jednak, że jest to tymczasowa kooperacja na zasadzie promocyjnej współpracy.

Przed jakimś czasem pisaliśmy o tym, że BitPay rozpoczął wsparcie dla Shiba Inu, po tym gdy wcześniej stało się tak w przypadku dogecoina.

Plus500

– Uwaga Shibarmy! Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy poinformować klientów o możliwości płacenia, a sprzedawców o możliwości akceptowania Shiba Inu (SHIB) jako forma płatności. – przeczytać można było w komunikacie opublikowanym 9 grudnia na profilu twitterowym Bitpay.

CEO BitPay, Stephen Pair, powiedział, że społeczność Shiba Inu jest pełna pasji dla kryptowalut, dodając, że zaangażowanie społeczności jest kluczem do napędzania adopcji blockchain.

– BitPay wierzy, że większe zaangażowanie społeczności ze strony posiadaczy monet wspiera świadomość i adopcję, pomagając w poruszaniu się branży blockchain, aby utorować drogę płatnościom blockchain, aby zakłócić sposób, w jaki konsumenci i firmy otrzymują i wydają fundusze. – podkreślił CEO BitPay.
Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs asseco | blik co to jest | amrest gpw | płatność blik co to | kurs dolara australijskiego sprzedaż |

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here