Naga Markets

Kryptowaluty ether (ETH) i dogecoin (DOGE) znalazły się na liście najczęściej wyszukiwanych haseł na świecie w 2021 roku w wyszukiwarce Google. We wtorek firma opublikowała swoją tradycyjną, coroczną listę najpopularniejszych wyszukiwań w danym roku, dzieląc je na kilka kategorii, w tym wyszukiwania, wiadomości, ludzie, gry, filmy i inne. Kurs ETH/USD rośnie w środę powyżej 4400 USD, a DOGE/USD stabilizuje się w okolicach 0,1786 USD.

ETH i DOGE na liście Google. Bitcoin nie pojawia się w żadnej kategorii

W kategorii News Google Trends, dogecoin był czwartym najpopularniejszym terminem wyszukiwanym w Google w 2021 r., zarówno na całym świecie, jak i osobno w Stanach Zjednoczonych. Wiadomości związane z zapytaniem „cena ethereum” znalazły się na 10 miejscu.Obie kryptowaluty znajdują się na liście najczęściej wyszukiwanych wiadomości, w tym tematów takich jak Afganistan, akcje AMC, COVID-19, akcje GME, huragan Ida i inne. W 2020 roku na liście nie pojawiła się ani jedna kryptowaluta. Warto zauważyć, że bitcoin (BTC), największa kryptowaluta na rynku, nie pojawiła się w żadnej kategorii.

10 najważniejszych wiadomości w Trendach Google w 2021 r. Źródło: Trendy Google

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Wprowadzony na rynek w 2013 roku, dogecoin stał się jedną z najbardziej wzrostowych kryptowalut w 2021 roku, wchodząc na listę 10 największych wirtualnych aktywów pod względem kapitalizacji rynkowej na początku tego roku. Cena DOGE gwałtownie wzrosła w tym roku, w dużej mierze dzięki poparciu prezesa Tesli Elona Muska, który zaczął aktywnie promować DOGE na Twitterze w 2020 roku.

Zobacz również:

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykuł26% amerykańskich inwestorów posiada BTC! ETH i DOGE również bardzo popularne
Następny artykułCzym są GREEKS i jakie mają praktyczne implikacje
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here