Naga Marketskurs dogecoinaPlatforma Gemini postanowiła wykorzystać rosnący popyt na dogecoina, uruchamiając usługę związaną z tą kryptowalutą. Od 9 maja niektórzy użytkownicy tej giełdy mogą zarabiać 2,25% rocznie, przechowując coiny DOGE na jej rachunku. Tym samym Gemini zachęca inwestorów do HODLowania dogecoinów! 

  • Giełda zarządzana przez braci Winklevoss uruchomiła nową usługę skoncentrowaną na dogecoinie w Gemini Earn
  • Inwestorzy mogą uzyskać rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO) w wysokości 2,25%, trzymając DOGE na tej platformie
  • Odsetki naliczane są codziennie. Oferta skierowana jest do wszystkich klientów ze Stanów Zjednoczonych i Singapuru

Dogecoin wspierany przez Gemini

Giełda kryptowalutowa prowadzona przez bliźniaków Winklevoss poinformowała o nowej usłudze pod nazwą Gemini Earn. Oferta ta została przeznaczona jedynie dla klientów ze Stanów Zjednoczonych i Singapuru. 

Te artykuły również Cię zainteresują
Użytkownicy korzystający z tego programu mogą zarabiać odsetki w wysokości do 7,4% RRSO. Podczas gdy obejmuje on już 28 kryptowalut, niedawno dodano do niego coiny takie, jak dogecoin (DOGE), sushiswap (SUSHI), injective (INJ) oraz polygon (MATIC).

Z wydanego komunikatu wynika, że nie ma żadnych minimalnych sald ani opłat za przelanie środków do Gemini Earn lub wypłacanie ich z tego systemu. Ponadto wysyłane coiny nie są zamrażane. Inwestorzy mogą wycofać je w każdym momencie. 

invest

Kurs DOGE odzyskuje siły po spadku 

W ostatnich miesiącach na wykresie dogecoina panowały szalone wzrosty. Tym samym znalazł się on na 4 pozycji wśród największych projektów kryptowalutowych pod względem kapitalizacji rynkowej. 

Od ATH cenowego odnotowanego 2 dni temu dzieli go blisko 30%. Kurs DOGE dotarł do poziomu w wysokości 0,7376 USD. Emocje wokół tej kryptowaluty zostały wzmocnione m.in. zapowiedziami wydarzenia Saturday Night Live, w którym występował Elon Musk. Podczas gdy jeszcze tydzień temu dyrektor generalny Tesli określał siebie mianem ojca dogecoina, wydaje się, że jego narracja uległa zmianie. W trakcie satyrycznego show stwierdził bowiem, iż DOGE to ‘’wałek’’.

Cena dogecoina zareagowała od razu. W efekcie wczorajsza sesja na tej kryptowalucie została zamknięta na ponad 10% minusie. Kurs DOGE spadł do poziomu 0,4257 USD. Obecnie jednak na jego wykresie widoczne jest lekkie odbicie. 

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here