Naga MarketsDogecoin DOGE w ofercie kryptowalut RevolutPogłoski o tym, że Revolut pozwoli swoim użytkownim na handel DOGE pojawiły się niespełna miesiąc temu. Teraz natomiast firma poinformowała, że dogecoin jest już dostępny na platformie, zgodnie z zapotrzebowaniem ze strony użytkowników. 

Dogecoin dostępny w Revolut

Dogecoin to 30. token, który zostanie udostępniony w Revolut, wynika z oświadczenia firmy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Revolut dodaje nowe tokeny w każdy wtorek w programie, który rozpoczął się 1 czerwca wraz z dodaniem ośmiu tokenów, w tym algorand i polygon.

— Jedną z najpopularniejszych próśb użytkowników w ciągu ostatnich kilku miesięcy było dodanie dogecoina i właśnie odpowiedzieliśmy na tę prośbę – oświadczył w e-mailu Ed Cooper, szef Revolut ds. kryptowalut.

Revolut zaczął oferować handel kryptowalutami w 2017 roku, spotykając się z krytyką za to, że nie pozwala klientom wycofywać swoich aktywów na inne giełdy. Zmienia się to wraz z wydaniem wersji beta wypłat bitcoinów na aż trzy adresy dla niektórych klientów w Wielkiej Brytanii.

Usługa wypłat ma zostać rozszerzona także o inne kryptowaluty oraz klientów na innych rynkach w ciągu najbliższych miesięcy.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Stworzona jako żart w 2013 roku kryptowaluta Dogecoin gwałtownie wzrosła w ostatnich miesiącach po tym, jak medialny szum wokół niej nakręcili Elon Musk i Mark Cuban. 

Edward Cooper, szef działu kryptowalut Revolut, powiedział The Block w niedawnym wywiadzie, że “celem końcowym” platformy jest umożliwienie użytkownikom dostępu do wszystkich usług finansowych za pośrednictwem jednej super-aplikacji.

invest

– Oznacza to, że bankowość ma sens: oznacza to, że towary mają sens, kryptowaluty mają sens. Nie sądzimy, że te rzeczy wzajemnie się wykluczają – powiedział Cooper.

Zapytany, czy organy regulacyjne, takie jak Bank Anglii – który ostatecznie zdecyduje, czy przyznać Revolutowi licencję bankową w Wielkiej Brytanii – mogą być zaniepokojone taką mieszanką produktów, Cooper powiedział:
– Fakt, że Revolut ma regulowane produkty, może faktycznie pomóc nam w pewnym stopniu, ponieważ kiedy idziemy porozmawiać z organami regulacyjnymi i wyjaśnić im, jaki będzie nasz produkt, mają już dobre pojęcie o naszych systemach.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | notowania pgnig | comarch akcje | bitcoin aktualności | ccc kurs | purple trading | dax index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here