Naga Marketsdogecoin-dogeChoć jeszcze kilka dni temu dogecoin zasiadał na 5 miejscu wśród największych projektów kryptowalutowych, obecnie znajduje się on aż 2 pozycje niżej. W środę jego kurs zszedł do okolic 0,22 USD. Z kolei na początku maja cena DOGE wzniosła się powyżej 0,73 USD. Spadek od ATH do najniższego poziomu z obecnego tygodnia wyniósł więc blisko 70%. Podczas krwawych żniw na rynku kryptowalutowym, jeden z popularnych youtuberów i inwestorów przyznał, iż nie wierzy w to, że Elon Musk kiedykolwiek sprzedał dogecoiny. Dyrektor generalny Tesli nie pozostał na te słowa obojętny. Jak sam twierdzi, nigdy nie pozbył się swoich monet DOGE i nie ma takich zamiarów. 

  • Po spadku do okolic 0,22 USD na wykresie kryptowaluty mem pojawiło się odbicie. Obecnie handluje ona w pobliżu 0,39 USD
  • Elon Musk publicznie przyznał, iż nigdy nie sprzedał swoich dogecoinów, a co więcej, nie zamierza tego robić
  • W ostatnim czasie wpisy publikowane przez tego przedsiębiorcę na Twitterze mogły budzić dezorientację wśród inwestorów
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dogecoin potyka się i powstaje

Ulubiona maskotka społeczności kryptowalutowej osiągnęła duży progres w tym roku. W ostatnich miesiącach mogliśmy być świadkami dzikiego rajdu na wykresie DOGE. Warto przypomnieć, że jeszcze w styczniu jego kurs wynosił zaledwie 0,004839 USD. Z kolei najnowszy szczyt cenowy to ponad 0,73 USD!

Te artykuły również Cię zainteresują
Zwolennicy dogecoina postanowili, że wywindują go do poziomu 1 USD za monetę. To jeszcze im się nie udało. Co więcej, wraz z pojawieniem się korekty na czołowych kryptowalutach DOGE zaczął tracić swoją wartość. Według uśrednionych danych z CMC jego kurs spadł do okolic 0,22 USD w tym tygodniu.

Kryptowaluta ta szybko podniosła się z kolan. Obecnie handluje ona w pobliżu 0,39 USD. Wzrost ten przypisywany jest kolejnym zagrywkom ze strony przedsiębiorcy, za którym podąża ponad 55 milionów obserwatorów.

Elon Musk twierdzi, że nie sprzeda DOGE

Podczas gdy na rynku panował niepokój, znany youtuber i inwestor Dave Lee podkreślił, iż wątpi w to, aby dyrektor generalny Tesli pozbył się swoich dogecoinów. Kilka godzin później sam Elon Musk odpowiedział na tego tweeta, przyznając mu w tym rację.

invest

Uwielbiający  żarty przedsiębiorca potwierdził, że nigdy nie pozbył się monet DOGE, a co więcej, nie zamierza tego robić. Dyrektor generalny Tesli przedstawił także  „ukrytą prognozę” na temat przyszłej ceny tej kryptowaluty. Wynika z niej, iż ma on nadzieję na dotarcie do poziomu 1 USD. 

Stosunek Elona Muska wobec poszczególnych wirtualnych walut jest tak samo zmienny, jak ich kursy. Z tego też powodu do większości jego wypowiedzi lepiej pochodzić z dużym dystansem!

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here