Naga Markets

Dogecoin (DOGE) zyskał niezwykłą popularność dzięki twitterowej aktywności ekscentrycznego Elona Muska. Teraz, gdy miliarder w gruncie rzeczy milczy na temat “pieskowego coina”, kurs DOGE/USD szoruje po dnie. Jak to w świecie krypto bywa, potrzeba pewnego rozpędu by notowania odbiły, a taki impet zapewniają niekiedy ruchy dużych graczy. W ostatnim czasie wolumen handlu wśród 100 największych posiadaczy DOGE wzrósł aż o 414%.

DOGE: “Grube ryby” wykonały duże ruchy

DOGE może jeszcze powrócić do gry. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez WhaleStats dotyczącej 100 największych posiadaczy Dogecoina na Binance Smart Chain (BSC) wskazuje na ogromny bo aż 4-krotny wzrost wolumenu handlu.Zwiększyła się także liczba aktywnych adresów: o 10%. Co więcej, Dogecoin ponownie znalazł się w gronie 10 najczęściej kupowanych cyfrowych monet w ciągu ostatnich 24 godzin.

Czyżby wieloryby przebudziły się? Wzrosła również liczba dużych transakcji w sieci Dogecoina, czyli tych wartych więcej niż 100 tys. dol. Jak wywnioskować można z danych IntoTheBlock, jest ich więcej o 17% w ciągu ostatniej doby.

fpmarkets

Natomiast ogólny wolumen transakcji DOGE wzrósł o około 35%, wynika ze statystyk CoinMarketCap.

Dogecoin (DOGE) skupowany przez "wieloryby", wynika z danych IntoTheBlock
Kurs DOGE/USD. Źródło: tradingview.com

Znany trader i analityk kryptowalut, anonimowo znany jako SmartContracter (@Bluntz), uważa, że dogecoin (DOGE) jest obecnie przed początkiem pokaźnego trendu wzrostowego. Trader poinformował obserwujących na Twitterze, że DOGE może zmierzać w kierunku ogromnej hossy, po tym jak przez kilka miesięcy panowała bessa.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara forum | ccc akcje kupno | notowanie dax | eurocash kurs | dolar nowozelandzki pln | pkp cargo kurs akcji |

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here