Naga MarketsdogecoinDogecoin ponownie rośnie. Kryptowaluta ta podskoczyła o ponad 20% po tym, gdy Elon Musk dodał na Twittera kolejny “niewinny” wpis. Tym razem podstępnie zasugerował, że kurs DOGE jednak dotrze do 1 USD za monetę. Tym “miłym akcentem” zabrał on inwestorów na przejażdżkę rollercoasterem. Wczorajsza sesja na wykresie dogecoina została zamknięta ze stratą przekraczająca 30%. Obecnie kryptowaluta ta handluje w okolicach 0,42 USD. Przy aktualnym kursie od najwyższego szczytu cenowego wciąż dzieli ją jednak 40%.

Dogecoin rośnie po interwencji Elona Muska

Cena kryptowaluty DOGE ponownie podskoczyła. Jeszcze wczoraj jego kurs spadł do okolic 0,22 USD za monetę. W ciągu ostatnich godzin tuż po intrygującej publikacji znanego amerykańskiego przedsiębiorcy i filantropa na wykresie dogecoina doszło do ożywienia. 

Te artykuły również Cię zainteresują
Elon Musk załączył grafikę z tą kryptowalutą w formie jednodolarowego banknotu, po czym zapytał kilkadziesiąt milionów swoich obserwatorów o to ,,ile kosztuje ten DOGE w oknie’’. Choć wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to kolejny żart ze strony dyrektora generalnego Tesli, spekulanci wkroczyli do akcji!

Po tym zagraniu cena dogecoina wzniosła się do 0,42 USD. Od ATH przekraczającego 0,73 USD wciąż dzieli go jednak około 40%. Nietypowy tweet Elona Muska można odebrać, jako chęć wywindowania kursu do wyczekiwanego przez zwolenników DOGE poziomu 1 USD za monetę. 

DOGE czystą spekulacją?

Dyrektor generalny Tesli znany jest z tego, iż lubi sobie pożartować. W ostatnim czasie twierdził nawet, że podejmie współpracę z programistami, by ulepszyć dogecoina. Przedsiębiorca ten naprzemiennie zachwala oraz poddaje krytyce tę kryptowalutę – to niestety przekłada się na decyzje zakupowe inwestorów podążających za jego zmiennym nastrojem. 

invest

DOGE postrzegany jest głównie, jako maskotka krypto społeczności. Warto pamiętać o tym, że wzrosty, jakie pojawiły się na jego wykresie, nie miały żadnych konkretnych podstaw. 

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here