Naga Markets

Dogecoin (DOGE) jako forma płatności w sieci kin AMCDyrektor generalny AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC), notowanej na Wall Street spółki i sieci kin, Adam Aron ogłosił, że spółka akceptuje dogecoina (DOGA) jako formę płatności w należących do siebie kinach. DOGE i inne kryptowaluty mogą posłużyć do kupna kart podarunkowych AMC o wartości do 200 dolarów dziennie.

AMC pozwoli kupić karty podarunkowe za pomocą dogecoina (DOGE)

Największe sieć kin na świecie pracuje również nad umożliwieniem płatności kryptowalutowych za bilety, a także zakupy na stoiskach koncesyjnych.Sieć chce dodać również wsparcie dla bitcoina, ethereum, litecoina i bitcoin cash do końca roku.

Istotna wiadomość dla fanów dogecoina. Pracując nad zaakceptowaniem płatności kryptowalutowych online, umożliwiamy teraz zakup cyfrowych kart podarunkowych AMC (do 200 dolarów dziennie) przy użyciu DOGE i innych kryptowalut poprzez portfel BitPay – napisał na Twitterze w środę Adam Aron.

Po tym jak przychody spadły o 90 procent z powodu pandemii, AMC stanęło w obliczu ogromnych obciążeń finansowych w 2020 roku. Następnie spółka stała się ulubieńcem detalicznych spekulantów inwestycyjnych z Reddita wraz z GameStop. W efekcie, akcje AMC rosną o 1634% od początku roku.

AVA Trade

Decyzja na wdrożenie DOGE jest odpowiedzią na ankietę, którą prezes AMC przeprowadził na Twitterze w drugiej połowie września. Wcześniej spółka informowała, że oprócz BTC chce akceptować również kilka innych kryptowalut. Dogecoin został jednak pominięty, co spotkało się ze sporą krytyką społeczności zrzeszonej wokół petcoina.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading! 

CHCĘ HANDLOWAĆ CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin akcje | usd kurs | pko akcje notowania | kurs jena | dom development akcje | azoty akcje rekomendacje | famur akcje wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułWprowadzenie do rynku opcji i kontraktów terminowych
Następny artykuł5. największy bank w USA uruchamia usługę przechowywania bitcoinów (BTC)
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here