Naga MarketsDogecoin (DOGE) jako forma płatności w sieci kin AMCDyrektor generalny AMC Entertainment Holdings, Inc. (AMC), notowanej na Wall Street spółki i sieci kin, Adam Aron ogłosił, że spółka akceptuje dogecoina (DOGA) jako formę płatności w należących do siebie kinach. DOGE i inne kryptowaluty mogą posłużyć do kupna kart podarunkowych AMC o wartości do 200 dolarów dziennie.

AMC pozwoli kupić karty podarunkowe za pomocą dogecoina (DOGE)

Największe sieć kin na świecie pracuje również nad umożliwieniem płatności kryptowalutowych za bilety, a także zakupy na stoiskach koncesyjnych.Sieć chce dodać również wsparcie dla bitcoina, ethereum, litecoina i bitcoin cash do końca roku.

Istotna wiadomość dla fanów dogecoina. Pracując nad zaakceptowaniem płatności kryptowalutowych online, umożliwiamy teraz zakup cyfrowych kart podarunkowych AMC (do 200 dolarów dziennie) przy użyciu DOGE i innych kryptowalut poprzez portfel BitPay – napisał na Twitterze w środę Adam Aron.

Po tym jak przychody spadły o 90 procent z powodu pandemii, AMC stanęło w obliczu ogromnych obciążeń finansowych w 2020 roku. Następnie spółka stała się ulubieńcem detalicznych spekulantów inwestycyjnych z Reddita wraz z GameStop. W efekcie, akcje AMC rosną o 1634% od początku roku.

invest

Decyzja na wdrożenie DOGE jest odpowiedzią na ankietę, którą prezes AMC przeprowadził na Twitterze w drugiej połowie września. Wcześniej spółka informowała, że oprócz BTC chce akceptować również kilka innych kryptowalut. Dogecoin został jednak pominięty, co spotkało się ze sporą krytyką społeczności zrzeszonej wokół petcoina.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin akcje | usd kurs | pko akcje notowania | kurs jena | dom development akcje | azoty akcje rekomendacje | famur akcje wykres |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here