Naga MarketsDogecoin (DOGE) i bitcoin (BTC) opcją płatności za karnety na mecze San Jose Sharks z NHLSan Jose Sharks zaakceptuje płatności kryptowalutowe za niektóre duże zakupy, w tym nabywanie karnetów na mecze występującej w NHL drużyny hokejowej w przyszłym sezonie, poinformował prezes zespołu Jonathan Becher. Oprócz karnetów oferta dotyczyć ma, sponsoringu korporacyjnego i wynajmu apartamentów w SAP Arena w San Jose.

Kryptowaluty w ofercie płatniczej San Jose Sharks dzięki BitPay

Poprzez BitPay, Rekiny z San Jose mogą akceptować szereg kryptowalut: bitcoin, bitcoin cash, ethereum, wrapped bitcoin i dogecoin, a także pięć różnych stablecoinów (GUSD, BUSD, DAI, PAX i USDC). W przeciwieństwie do PayPal, który konwertuje kryptowaluty na tradycyjne dolary po każdej sprzedaży, BitPay faktycznie pozwala sprzedawcom otrzymywać bezpośrednio cyfrowe aktywa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na Twitterze Becher napisał, że Sharks rozważają również przyjmowanie kryptowalut przy mniejszych zakupach, takich jak zakupy na stadionie i bilety na pojedyncze mecze, i że te przypadki użycia “zostaną ocenione wraz z upływem czasu”.

Pobliska drużyna baseballowa, Okland A’s również niedawno zaczęła akceptować płatności w bitcoinie za wynajem swoich apartamentów. Profesjonalne drużyny sportowe coraz częściej przekonują się do kryptowalut, po tym jak rynek Top Shot NFT w NBA, który sprzedaje krótkie klipy wideo dołączone do tokenów na blockchainie Flow, napędził w przeciągu kilku miesięcy wart setki milionów dolarów rynek.

Dzięki swojemu przyjaznemu kryptowalutom właścicielowi Markowi Cubanowi, drużyna koszykarska Dallas Mavericks niedawno zaczęła akceptować płatności w dogecoinie. Sacramento Kings oferują natomiast opcję wypłaty wynagrodzenia w BTC dla pracowników, a giełda kryptowalut FTX zakupiła prawa do nazwy areny Miami Heat, otwierając się na przyszłe umowy sponsoringowe rozliczane w cyfrowych aktywach.

invest

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs biomed | najwięksi brokerzy forex | polenergia kurs | kryptowaluty | giełda rekomendacje | kurs dow jones | kurs akcji pkn orlen |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułProfesjonaliści Bitcoin, Ethereum i Proof-of-Stake poszukiwaniu przez JPMorgan
Następny artykułRynki akcyjne poza USA zabezpieczeniem przed inflacją, twierdzi Citigroup
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here