Naga Markets

Już nie tylko Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. Od teraz posiadacze rachunku w TMS Brokers będą mogli inwestować w CFD na kolejne, zyskujące zawrotną popularność, coiny. Handel będzie możliwy również w weekendy. Zmniejszone zostały także minimalne spready.

  • Brokers TMS Brokers poinformował o dodaniu 9 nowych CFD kryptowalutowych
  • Wśród nich znalazł się między innymi dogecoin, czy też binance coin
  • Od początku roku klienci TMS Brokers mają dostęp do handlu kryptowalutami także w trakcie weekendu
  • Sprawdź poszerzoną i odświeżoną ofertę w tym miejscu

CFD na kryptowaluty poszerzają ofertę TMS Brokers, wśród nich dogecoin

Coraz więcej traderów inwestuje w wirtualne waluty u regulowanego brokera. Z jednej strony przemawia za tym chęć handlu na wciąż świeżym rynku, z drugiej – niezastąpione poczucie bezpieczeństwa transakcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, TMS Brokers rozszerza ofertę o dziewięć nowych kryptowalut.Do popularnego Bitcoina czy Ethereum dołączą: Binance Coin, Cardano, Chainlink, Dogecoin, EOS, Polkadot, Stellar, Tezos oraz Uniswap. To kolejna dobra wiadomość dla posiadaczy rachunku, którzy do listy dotychczasowych niewątpliwych zalet – zerowej prowizji giełd kryptowalutowych czy szybkich wpłat i wypłat kartą oraz BLIKiem – będą mogli dopisać szeroki wachlarz instrumentów.

HANDLUJ KRYPTOWALUTAMI Z TMS BROKERS

W poprzednim roku Bitcoin i Ethereum musiały oddać palmę pierwszeństwa innym wirtualnym walutom. Młodsze projekty przykuwały coraz większą uwagę inwestorów, chociażby wspomniane Polka Dot czy Cardano.

Od 1 stycznia klienci TMS Brokers będą mogli handlować na kryptowalutach również w weekendy. Jest to już kolejne udogodnienie ogłoszone przez Dom Maklerski w ostatnim czasie. W grudniu zmniejszone zostały minimalne spready dla wszystkich kontraktów opartych na wirtualnych walutach.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here