Naga MarketsDogecoin (DOGE) gotowy na wzrosty do 0,34 dol. Ruch zależny od bitcoina (BTC)Analityk kryptowalutowy Justin Bennett twierdzi, że dogecoin (DOGE) może być gotowy do ataku na kolejny istotny opór, który znajduje się około 37% powyżej obecnych cen. Popularny trader podzielił się prognozami  na Twitterze gdzie sugerował, że DOGE próbuje pokonać spadkową linię trendu, z którą mierzy się od maja bieżącego roku.

Dogecoin odbije w kierunku 34 centów jeżeli DOGE/USDT zamknie się nad lokalnym oporem

Bennett twierdzi, że DOGE musi przekształcić poziom 0,26 we wsparcie i zamknąć się powyżej 0,27 przed kontynuacją wzrostu do celu 0,34 dolarów. W momencie pisania tego tekstu, dogecoin jest notowany na poziomie tuż powyżej 0,27 centów zgodnie z danymi Coinpaprika. Aby jednak projekcja się spełniła, niezbędne będzie zamknięcie nad tym poziomem na wykresie dziennym.Powiązane: Dogecoin (DOGE) powyżej 1 dol. dopiero za 4 lata? Prognozy dla kryptowaluty

– DOGE wygląda na gotowy (tak długo jak BTC będzie współpracować). Musi tylko wyjść powyżej 0,27 na dziennym zamknięciu, aby otworzyć się na ponad 0,34 – komentuje Justin Bennett.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin potwierdza, że 60 tys. dol. będzie nowym wsparciem

Patrząc na rynek bitcoina (BTC) analityk twierdzi, że zdolność BTC do utrzymania poziomu 60 tys. dol. jest głównym pokazem siły, który może mieć duże implikacje na szerszych rynkach.

– Chociaż tygodniowa świeca BTC może nie wyglądać świetnie, to wciąż utrzymuje się powyżej 60 tys. dol. To jest to, czego szukałem. Nie oznacza to, że nie możemy zobaczyć więcej cofnięć przed dalszą zwyżką, ale oznacza to, że 60 tys. trzyma się jako wsparcie na tygodniowym zamknięciu. To jest niezwykle istotne – dodaje.

Bennett ma również oko na wskaźnik dominacji bitcoina, który porównuje kapitalizację rynkową BTC do reszty rynków kryptowalutowych. Mówi, że odbił się od poziomu wsparcia i jest obecnie na drodze do dalszych wzrostów.

Podczas gdy gwałtownie rosnąca dominacja BTC często sugeruje, że altcoiny będą osiągać gorsze wyniki, Bennett twierdzi, że może to być prawdą tylko w krótkim okresie. Mówi, że jeśli król kryptowalut wygląda zdrowo, to altcoiny mogą potraktować to jako sygnał do ruchu w górę.

– To nie jest koniecznie zła rzecz dla altcoinów. Czy ucierpią, jeśli dominacja bitcoina ponownie się rozgrzeje? W krótkim terminie i w stosunku do BTC, tak. Ale siła BTC powinna wpływać byczo na altcoiny w perspektywie kilku miesięcy – podsumowuje Bennett.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs mercator | kurs dolara prognozy 2020 | xtb kurs akcji | notowania pkn orlen | xtb kurs | usd pln prognoza | neuca akcje kupno |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here