Naga MarketsDogecoin (DOGE) czeka na pomysły rozwoju. Elon Musk zaprasza do dyskusjiDyrektor generalny Tesli, Elon Musk, zwiększa swoje wysiłki w celu ulepszenia kryptowaluty dogecoin (DOGE), zachęcając swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do składania propozycji rozwoju na GitHubie i Reddicie. Miliarder jest zdania, że popularny pieseł-coin może stać się największą kryptowalutą jeżeli zwiększona zostanie między innymi wielkość bloku i ilość przetwarzanych transakcji. Opinia spotkała się z krytyką ze strony współzałożyciela sieci Ethereum, Vitalika Buterina.

Elon Musk i dogecoin (DOGE): Miliarder chce rozwijać sieć kryptowaluty-mema

13 maja Musk napisał na Twitterze, że pracuje z deweloperami dogecoina, aby poprawić wydajność transakcji w ramach sieci DOGE. Później zaprezentował kontrowersyjną propozycję skalowania kryptowaluty, ożywiając debatę na temat rozmiarów bloków wśród społeczności kryptowalutowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Teraz Elon Musk zaprasza społeczność do dzielenia się swoimi opiniami i pomysłami na temat dalszego rozwoju sieci:

Jak jednocześnie zauważa, ktoś zasugerował, aby uzależnić wysokość prowizji transakcyjnych od faz księżyca (co miałoby być bezpośrednim odniesieniem do prognoz, że cena DOGE zmierzać będzie w kierunku księżyca).

Właściciel Tesli swoimi tweetami w przeszłości wielokrotnie podbijał wycenę dogecoina i jest pośrednio odpowiedzialny za jego spekulacyjny wzrost do poziomu 75 centów w pierwszej połowie maja. Najnowsze wiadomości opublikowane przez Elona Muska nie wywołały jednak większej euforii a DOGE na giełdzie Binance traci w tym momencie 4% i testuje poziom 35 centów.

invest

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje comarch | notowania akcji pgnig | akcje pko | akcje tauron | de30 dax | mwig40 akcje | pkn orlen forum |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł5 powodów dla których warto zadbać o ubezpieczenie
Następny artykułKursy walut. Dolar nadal się osłabia, waluty europejskie są dzisiaj w czołówce
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here