Naga MarketsDogecoin (DOGE): Coinbase ogłasza start handle również dla inwestorów indywidualnychPo ogłoszeniu pierwszego czerwca wprowadzenia handlu dla kryptowaluty dogecoin (DOGE) na swojej platformie dla inwestorów instytucjonalnych Coinbase Pro, jedna z największych giełd kryptowalutowych w czwartek, 3 czerwca, poinformowała również o udostępnieniu handlu inwestorom detalicznym.

Coinbase po Coinbase Pro wdraża handel na dogecoinie

Od dzisiaj, Coinbase obsługuje dogecoina (DOGE) na Coinbase.com oraz w aplikacjach Coinbase Android i iOS. Klienci Coinbase mogą teraz kupować, sprzedawać, konwertować, wysyłać, odbierać lub przechowywać DOGE we wszystkich regionach obsługiwanych przez Coinbase. Handel DOGE jest również obsługiwany na Coinbase Pro – poinformowała platforma w oświadczeniu na swoim blogu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dogecoin (DOGE) został stworzony w 2013 roku jako lekka alternatywa dla tradycyjnych kryptowalut, takich jak bitcoina. Nazwa dogecoina i logo Shiba Inu są oparte na memach z popularnym w Internecie piesełem. W przeciwieństwie do BTC, który został zaprojektowany jako posiadający ograniczoną podaż, dogecoin nie posiada takowych limitów – 10 000 nowych monet jest wydobywanych co minutę i nie ma maksymalnej podaży.

– Jedną z najczęstszych próśb, jakie słyszymy od klientów, jest możliwość kupowania i sprzedawania większej liczby kryptowalut na Coinbase. Ogłosiliśmy proces notowania aktywów, zaprojektowany częściowo w celu przyspieszenia dodawania kolejnych kryptowalut. Inwestujemy również w nowe narzędzia, aby pomóc ludziom zrozumieć i zbadać kryptowaluty. Uruchomiliśmy informacyjne strony aktywów, a także nową sekcję witryny Coinbase, aby odpowiedzieć na najczęstsze pytania dotyczące kryptowalut – dodaje Coinbase.

Notowania DOGE w środę wspinały się na kilkutygodniowe maksima testując poziom niemal 45 centów, w czwartek zanotowały jednak korektę spadkową, którą kontynuują w piątek. W tym momencie dogecoin osuwa się o 6,4% i testuje poziom 37 centów.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: lotos kurs | spółki giełdowe | nasdaq 100 notowania | kurs kęty | bitcoin notowania | Kurs dolara nowozelandzkiego | jsw kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here