Naga MarketsDogecoin czeka potężny krach zdaniem legendy rynków, John BollingerDogecoin jest na ważnym szczycie, co ma być zapowiedzią potężnego załamania kursu kryptowaluty, jak twierdzi znany analityk techniczny i twórca teorii wstęg Bollingera, sam John Bollinger. Pierwszy ruch przewidziany przez niego, zrealizował się dokładnie tak jak zapowiedział legendarny trader.

Dogecoin: Bollinger miał rację, czy korekta będzie większa?

Dogecoin przed tygodniem wystrzelił do rekordowych szczytów na poziomie 0,45 dol., jednak obecnie notowany jest już po zaledwie 0,26 dol. DOGE tanieje już trzecią sesję z rzędu, a zakres czwartkowej przeceny to ponad 15%.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zdaniem Johna Bollingera wyznaczony przed kilkoma dniami szczyt może być zapowiedzią głębokiego krachu. Jeszcze wczoraj, Bollinger za pomocą swojego konta na Twitterze zapowiedział, że kurs Dogecoin spadnie o 50% od szczytu. Większość tego ruchu już się zrealizowała, gdy DOGE potaniał na ten moment o około 40% od szczytu.

Wpis opublikowany przez Bollingera znajduje się poniżej:

    Bollinger jest jednak ostrożny w swoich przewidywaniach i umieścił w swoim wpisie niezwykle istotną adnotację broniącą go w razie pomyłki.

– Oczywiście, Elon może zrobić ze mnie durnia. – dodał na sam koniec Bollinger, tym samym zabezpieczając się przed najważniejszym czynnikiem fundamentalnym jeśli chodzi o kurs DOGE/USD.

https://i1.wp.com/s3.tradingview.com/snapshots/s/sdocNp6w.png?resize=696%2C386&ssl=1
Prognoza zaprezentowana przez Bollingera we wpisie twitterowym. Źródło: twitter.com

Pomimo sporej przeceny, cena Dogecoina wciąż jest znacznie wyżej niż na początku roku. Zakres tegorocznej zwyżki to ponad 5400%!

Plus500

Niezwykła popularność tej kryptowaluty sprawiła, że z memicznego żartu przebiła się ona do mainstreamu i jest na ustach wszystkich zwolenników krypto nawet częściej niż Bitcoin. Przed kilkoma dniami pisaliśmy między innymi o tym, że Snickers oraz Milky Way umieścili wizerunek Dogecoina na limitowanej serii swoich popularnych batonów.

Było to przy okazji wpisu, w którym pisaliśmy o chęci stworzenia święta Dogecoina, które miałoby być corocznie obchodzone każdego 20 kwietnia. Zbieżność z nieoficjalnym “Dniem Marihuany” jest absolutnie przypadkowa:  Dziś 20 kwietnia, czyli Doge Day, jak twierdzi twitterowa armia DOGE

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here