Naga MarketsDogecoin: Billy Markus prezentuje 5 elementów "przepisu na sukces" DOGEZałożyciel dogecoina (DOGE) Billy Markus ujawnił swoją wizję wzrostu kryptowaluty-mema. W jednym z ostatnich tweetów, pomysłodawca popularnego cyfrowego aktywa zaprezentował jak jego zdaniem wygląda „przepis na sukces”.

  • Dogecoin to obecnie 9. Największa kryptowalutą pod względem kapitalizacji, a jej łączna wartość rynkowa to 25 mld dol.
  • W tym momencie za jednego DOGE płaci się 19 centów, dla porównania za jednego bitcoina (BTC) ponad 32 tys. dol.
  • Memiczna kryptowaluta ma być jednak tania i łatwo dostępna, co jest jednym z jej podstawowych założeń
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Dogecoin i 5 istotnych punktów ostatecznego sukcesu zdaniem Billy’ego Markusa

  1. Zaangażowana społeczność

Po pierwsze i najważniejsze, Markus wspomniał o społeczności dogecoina. Według niego, społeczność DOGE jest „fajnie zaangażowana” i dzieje się tak niezależnie od sytuacji cenowej memicznej kryptowaluty.  1. Branding i budowa marki

Billy Markus nazwał dogecoina istotną i silną marką. Co więcej, zauważył, że pozostaje nią do dziś. To z kolei sprawia, że inne firmy angażują się w jej wykorzystanie wpływając na jej dalszą popularyzację

  1. Viral power, czyli siła wirusowego rozprzestrzeniania się

Oprócz powyższego, założyciel DOGE wspomniał również o „viral power”. Przypomnijmy, że kryptowaluta jest aktywnie wspierana przez założyciela Tesli, Elona Muska, a także innych popularnych członków społeczności kryptowalutowej.

Dogecoin jest również okresowo wspomniany przez celebrytów i regularnie trafia na główne nagłówki mediów ekonomicznych. Jest to w pewnym sensie kolejne źródło autopromocji.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

  1. Użyteczność

Markus, w swoim tweecie, poruszył również kwestię użyteczności dogecoina. Zauważył, że w przypadku DOGE rosnąca liczba punktów akceptujących kryptowalutę jako środek płatniczy zwiększa automatycznie jej użyteczność.

invest
  1. Rola społeczności

Wzrost użyteczności przyczynia się do powstania aktywnej społeczności i napędza samospełniającą się przepowiednię. Według Markusa, czynnik ten prowadzi do zwiększenia wkładu społeczności dogecoina w promocję, rozwój i utrzymanie sieci. Wszystko to ma pozytywny wpływ na przyszłość kryptowaluty.

W porównaniu do bitcoina, dogecoin został zaprojektowany tak, aby być tanim i łatwo dostępnym. Ma na to wpływ brak ograniczeń emisyjnych, a także dość szybki okres wydobycia. Właśnie ta taniość i powszechność dostępu ma przyciągać coraz większą liczbę użytkowników.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: funt kurs | indeks nasdaq | grupa lotos akcje | oncoarendi notowania | prognoza dolar | kurs korony szwedzkiej kantor | dolar kurs prognoza |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here