Naga MarketsITGWidoczne jest odbicie w wysokości wolumenu w ITG. Wzrost dotyczy zarówno całkowitego obrotu w styczniu jak i średniego dziennego wolumenu (ADV). To dobra wiadomość płynącą od tego brokera i dostawcy technologii finansowej po wcześniejszych, następujących po sobie spadkach.


Łączny wolumen akcji jakim obracano w ITG wyniósł 3 miliardy, natomiast ADV uplasował się na poziomie 159 milionów akcji. Zatem w porównaniu do grudnia 2015, łączny wolumen zwiększył się o 200 milionów, natomiast ADV o 30 milionów.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Dostęp do rynku spot oferuje broker Admiral Markets[/pullquote]

Patrząc jednak na te dane i porównując je rok do roku, zauważalny jest spadek, gdyż styczeń 2015 był miesiącem rekordowym i wtedy wolumen całkowity osiągnął wysokość 3,6 miliarda akcji, a średnia dzienna aktywność była wtedy na poziomie 179 milionów akcji (przy 20 dniach handlowych).

Screenshot_5

Styczeń był także dobry pod względem prowizji jakie ITG uzyskał w Kanadzie, Europie i Azji, gdzie zanotowano łączny wzrost o 5% w porównaniu do czwartego kwartału ubiegłego roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here