Naga MarketsBNP-Paribas-logoNiemal cały grudzień żyliśmy podwyżką amerykańskich stóp procentowych, a wczoraj decyzja w końcu została ogłoszona. Fed Funds podwyższone o 25pb. do wysokości 0,5% skłoniły analityków BNP do przeszukania rynku w poszukiwaniu ciekawych okazji inwestycyjnych. Jedna para zwróciła ich szczególną uwagę…


Dolar jeszcze przez kilka-kilkanaście dni powinien aprecjonować na fali wczorajszej decyzji FOMC. Nasi analitycy nie przewidują drastycznej zmiany sentymentu rynkowego do końca tego roku – przyznaje BNP Paribas.W związku z tym długie pozycje w USD są całkiem dobrym pomysłem. Aby jednak zredukować ryzyko porażki, należy wybrać taką parę, w której również druga waluta ma szansę na silne wzrosty lub spadki.

Wykorzystaj zalety opcji binarnych w handlu długoterminowym.

Naszym zdaniem, długie pozycje na USD/JPY mają szansę sporego zysku. Podczas dzisiejszej sesji azjatyckiej, Nikkei225 pozytywnie przyjął wiadomość o podwyżce Fed i wzrósł o niecałe 1,6%. Wciąż postępujące odpływy kapitału z Japonii oraz rosnące rentowności amerykańskich papierów bezpiecznych tworzą ciekawą kombinację wspierającą USD/JPY.

Rekomendujemy pozostanie w długich pozycjach na tej parze, lub dołączenie się do wzrostów na lokalnych dołkach. Prognozy BNP zakładają osiągnięcie poziomu 134,00 na USD/JPY przed końcem 2016 roku.

Minimalny zasięg techniczny wybicia z obecnego trójkąta na USD/JPY sięga poziomu 133,00. BNP idzie dalej i rekomenduje longi przynajmniej do 134,00.
Minimalny zasięg techniczny wybicia z obecnego trójkąta na USD/JPY sięga poziomu 133,00. BNP idzie dalej i rekomenduje longi przynajmniej do 134,00.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here