Naga MarketsDO OK SA: Spółka szacuje przychody na poziomie 3,15 mln zł w III kwartale br.
Dmitrij Żatuchin, prezes DO OK

DO OK SA, notowana na NewConnect firma specjalizująca się w konsultingu IT i dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych szacuje, że w trzecim kwartale br. osiągnie 3,15 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 31 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2020 r. Spółka zakłada, że podtrzyma aktualną dynamikę wzrostu.

DO OK SA odnotowała historyczny w swojej działalności kwartał

– Stale rozwijamy nasze kompetencje na rynkach zagranicznych. Wypracowane wyniki to skutek pozyskania nowych kontraktów na rynku estońskim, duńskim i fińskim oraz zwiększenie kontraktów na rynkach holenderskim i norweskim. Cieszymy się, że zaufanie klientów z tamtego regionu rośnie do DO OK i usług świadczonych przez naszych specjalistów. W czwartym kwartale spodziewamy się dalszego wzrostu. Aktualnie za przychody DO OK w 88 proc. odpowiadają klienci zagraniczni– mówi Dmitrij Żatuchin, prezes DO OK.We wrześniu spółka nawiązała współpracę ze startupem z Estonii, który oferuje usługi oparte o technologię blockchain. DO OK w ramach współpracy będzie świadczył usługi programistyczne dla partnera z Estonii, a przychody, które może uzyskać z tej współpracy wynoszą 750 tys. zł.

Współpraca z naszym startupowym partnerem z Estonii może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe do końca I kwartału 2022 r. Już teraz widzimy, że inwestycje w rozwój kompetencji DO OK dały wymierne efekty w postaci przekroczenia po raz pierwszy poziomu 3 mln zł przychodów w jednym kwartale – dodaje Dmitrij Żatuchin.

Na możliwości rozwoju DO OK wpłynęło też uzyskanie przez spółkę audytów ISO 9001 (jakość)  i ISO 27001 (bezpieczeństwo danych), dzięki certyfikacji firma stała się jednym z niewielu software house’ów w Polsce posiadającymi takie standardy. Od początku lipca firma uzyskała status partnera zarządzanego przez Microsoft (ISV).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dollara | comparic.pl | dino kurs akcji | btc prognoza | famur giełda | prognoza dla dolara | euro lew |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here