Naga MarketsDO OK S.A. rozpoczyna współpracę z duńskim dostawcą dóbr konsumenckichDO OK S.A., notowana na NewConnect firma, specjalizująca się w konsultingu IT i dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych podpisała umowę z firmą działającą w branży dóbr konsumenckich w Danii. Przedmiotem współpracy będzie zaprogramowanie nowych modułów do aplikacji mobilnej klienta, w ramach której przychody DO OK do końca 2021 r. mogą osiągnąć poziom około 700 tys zł.

DO OK S.A. podpisał umowę z firmą działającą w branży dóbr konsumenckich w Danii

Kontrakt będzie realizowany w modelu time & material, który zapewnia elastyczność w zakresie prac i pozwala kształtować produkt w trakcie ich trwania.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Podpisaliśmy umowę o szacowanej wartości około 700 tys. zł, w ramach której wykonamy nowe moduły do aplikacji mobilnej klienta. Działania w tym zakresie będą realizowane w modelu time & material, zgodnie z którym rozliczenie będzie następowało w okresach miesięcznych, na podstawie liczby przepracowanych godzin. Nasz partner biznesowy – jeden z większych podmiotów działających na rynku dóbr konsumenckich w Danii – świadczy usługi dla około 1 mln klientów. Niewykluczona jest kontynuacja tej umowy. Prace rozpoczniemy z początkiem czerwca – mówi Dmitrij Żatuchin, prezes zarządu DO OK SA.

DO OK nie wyklucza, że umowa i zakres współpracy mogą być rozszerzone. Duńska firma zatrudnia obecnie blisko 400 pracowników i oferuje usługi dla klientów indywidualnych. Jej przychody w 2020 r. wyniosły 10 mln euro.

– Rynek skandynawski jest bardzo świadomy i dojrzały, zarówno pod względem odpowiedzialności społecznej, jak i poziomu relacji biznesowych. Widzimy rosnące zainteresowanie rozwiązaniami DO OK w tym regionie. Z punktu widzenia działalności, którą prowadzimy, nie bez znaczenia jest również to, że nasz nowy klient przywiązuje istotną uwagę do kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem, a w swoim asortymencie oferuje produkty organiczne ze sprawdzonych źródeł – podsumowuje Dmitrij Żatuchin.

Inna umowa, którą DO OK realizuje od maja br., dotyczy stworzenia oprogramowania dla norweskiej firmy specjalizującej się w technologii bezprzewodowej, która zapewnia inteligentne rozwiązania dla bezpieczeństwa żeglugi morskiej. Prognozowane wpływy spółki, z tym związane, mogą wynieść około 1 mln zł do końca 2021 roku. Współpraca jest kontynuacją działań producenta oprogramowania w zakresie wzmacniania jednego z kluczowych filarów swojego biznesu, jakim jest Internet Rzeczy (IoT).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax analiza | dow jones online | wartość złotego | wartość złotówki wykres | mrc akcje |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here