Naga MarketsDo 23 listopada br. trwają zapisy na akcje Brave Lamb Studio Do 23 listopada br. można składać zapisy na akcje Brave Lambs Studio w ramach oferty publicznej akcji. Zapisy można składać za pośrednictwem strony internetowej poświęconej emisji (link). Wartość II transzy to maksymalnie 1,9 mln zł, a łącznie Spółka zamierza pozyskać do 3 mln zł. Środki te zostaną przeznaczone na częściowe wykonanie zasadniczych prac produkcyjnych nad Enemy of the State.

Brave Lamb Studio S.A., polski producent gier w segmencie Indie Premium, wchodzący w skład grupy kapitałowej Movie Games, 11 listopada 2021 r. wystartował z zapisami na akcje w ramach II transzy skierowanej do szerokiego grona inwestorów. Zapisy na akcje potrwają tylko do 23 listopada br. – o przydziale decyduje kolejność złożenia zapisu. Cena emisyjna wyniesie 58 zł, a minimalną liczbę akcji objętych zapisem ustalono na poziomie 50 sztuk.– Pozyskane z emisji środki pozwolą nam znaczącą przyspieszyć pracę nad naszym drugim planowanym tytułem Enemy of the State. Inspiracją dla tego tytułu były tak znane produkcje jak Ruiner, seria Mafia czy Omerta: City of Gangsters. Wymienione tytuły osiągnęły bardzo wysoką sprzedaż i liczę na to, że również w wypadku naszej produkcji będzie podobnie – mówi Michał Dziwniel, Członek Zarządu oraz Główny Producent Brave Lamb Studio.

Środki pieniężne pozyskane z emisji akcji Spółka planuje przeznaczyć na wykonanie pierwszego zamkniętego prototypu (vertical slice) oraz częściowe wykonanie zasadniczych prac produkcyjnych nad Enemy of the State. Będzie to zespołowa strzelanka izometryczna osadzona w świecie dwudziestolecia międzywojennego, nie tylko w rzeczywistości Stanów Zjednoczonych. Gracz będzie miał możliwość gry po stronie gangsterów lub policjantów, a także (co jest cechą charakterystyczną gier Brave Lamb Studio) podejmować trudne moralnie wybory w trakcie rozgrywki. Premiera gry zaplanowana jest w drugim kwartale 2024 roku.

Zobacz również: Madmind zapowiada znaczący wzrost przychodów w 4 kwartale. Walory spółki nieśmiało wybijają w górę z konsolidacji! [Analiza kursu]

Najbardziej oczekiwanym tytułem studia jest War Hospital. Jest to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG osadzona w realiach I wojny światowej. Gracz wcieli się w niej w postać emerytowanego lekarza majora Henry’ego Wellsa, którego zadaniem będzie m.in. podejmowanie trudnych moralnych decyzji od których będzie zależało życie i śmierć pojedynczych żołnierzy, utrzymywanie obrony szpitala polowego oraz budowanie jego struktur. Wydawcą gry jest francuska spółka Nacon, natomiast jej premiera zaplanowana jest w czwartym kwartale 2022 roku.

Potencjał gry War Hospital został dostrzeżony przez naszego francuskiego partnera, który będzie odpowiadał za promocję tego tytułu. Może on pochwalić się wieloma sukcesami produkcyjnymi i wydawniczymi. Jestem przekonany, że doświadczenie Nacona przełoży się również na sukces gry War Hospital – dodał.

Do najpopularniejszych tytułów wyprodukowanych lub wydanych przez Nacon należą m.in. seria WRC, gry z serii Warhammer, czy Warewolf: The Apocalypse – Earthblood.

Link do strony Spółki: http://bravelambstudio.com

Link do strony poświęconej emisji: https://emisja.bravelambstudio.com/

—————————-

O Brave Lamb Studio:

Brave Lamb Studio S.A. to polski producent gier typu/w segmencie Indie Premium będący częścią grupy Movie Games. Celem studia jest dostarczanie tytułów opartych na mocnej fabule wypełnionej ciężkimi wyborami natury moralnej. Mocną stroną Brave Lamb Studio jest bez dwóch zdań grupa deweloperów z bogatym doświadczeniem w branży, w spółkach pokroju CI Games czy Techland. Najbardziej oczekiwanym tytułem studia jest umiejscowiona w realiach I wojny światowej strategia z elementami survivalu „War Hospital”, w której gracz wejdzie w buty brytyjskiego medyka polowego. Gra zostanie wydana na platformę PC i konsole nowej generacji. Polskie studio uzyskało także status formalnego dewelopera zarówno w przypadku konsoli Microsoftu, jak i Sony.

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here