Naga MarketsTim DraperPlatforma Defi Money Market (DMM,) którą wspiera sam Tim Draper, pomyślnie zakończyła swoją ofertę sprzedaży tokenów, pomimo tego, że użytkownicy zgłaszali niezliczoną ilość problemów.

  • DMM wystartowało, ale w bólach.
  • Osobą, która wspiera projekt jest Tim Draper.

DMM: Narodziny w bólach

Sprzedaż tokenów projektu zakończyła się sukcesem, zbierając 6,5 miliona dolarów w ciągu 48 godzin, ale inwestorzy zgłosili problemy dot. realizacji transakcji lub inne komplikacje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Mimo problemów token DMG DMM kosztuje obecnie 0,87 USD, czyli ponad dwukrotnie więcej niż wynosiła jego początkowa cena sprzedaży – 0,36 USD. DMG miało również najwyższy wolumen obrotu na Uniswap w ciągu ostatnich 24 godzin.

Czym jest platforma, którą wspiera Tim Draper?

Projekt DMM oferuje 6,25 proc. oprocentowania dla osób, które zdeponują tam swoje środki.

Projekt przewiduje stałą stopę procentową (obecnie 6,25 proc. rocznie) dla DAI, USDC, ETH, która jest uzyskiwana z pożyczek (…) – tłumaczy Frank Topbottom

Niestety platforma zaliczyła na starcie wiele wpadek.

Krótko po rozpoczęciu sprzedaży użytkownicy Twittera zaczęli narzekać na błędy dot. zamiany ich środków na tokeny. Jeden anonimowy użytkownik zgłosił nawet usunięcie ETH z jego portfela, mimo że w zamian nie otrzymał żadnych tokenów DMG.

Próbowałem kupić [tokeny] na stronie sprzedaży, transakcja nie powiodła się. ETH zostały pobrane z mojego konta, ale nadal nie mam na koncie żadnych tokenów DMM – wyjaśniał.

Anonimowy użytkownik 4chan wyraził oburzenie z powodu „źle prowadzonej sprzedaży publicznej”, grożąc działaniami prawnymi.

DMM ujawniło także, że kanał projektu na Telegramie został infiltrowany przez oszustów, którzy wyłudzili od użytkowników z ETH o wartości 40 000 USD. Jednocześnie zespół stwierdził też, że wysłał każdej ofierze odpowiednią liczbę tokenów DMG, które ta powinna była już otrzymać.

DMM ogłosiło już też zamknięcie sprzedaży, stwierdzając, że „zebrane fundusze zostaną wykorzystane na rozwój ekosystemu DMM i przeniesienie jeszcze większej liczby generujących dochód aktywów w sieci do Defi”.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here