Naga MarketsDMM FX opuszcza rynek Kraju Kangurów
DMM FX opuszcza rynek Kraju Kangurów

DMM FX, popularny dostawca usług tradingowych będący głównym brokerem na rynku australijskim (oferując swoje usługi również w Japonii) działającym na mocy regulacji Australian Securities and Investments Commission (ASIC) oraz Financial Services Agency (FCA) poinformował o zawieszeniu obecnych operacji.


Zgodnie z informacją znajdującą się na oficjalnej stronie przedsiębiorstwa, klienci zostali poproszeni o zamknięcie wszystkich otwartych pozycji do soboty, 30 lipca 2016 roku. W przypadku pozycji, które do tego czasu będą nadal aktywne, broker dokona ich automatycznego zamknięcia po cenach pomiędzy godziną 03:00 czasu lokalnego a zamknięciem rynku 30 lipca.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednocześnie od 1 sierpnia 2016 roku DMM FX zaprzestanie przetwarzania depozytów klienckich. Każdy inwestor posiadający rachunek u brokerka ma czas do piątku, 19 sierpnia 2016 roku, aby wycofać środki znajdujące się na rachunkach handlowych. Oczekujące wypłaty w tym czasie zostaną wykonane na rzecz klientów w jak najkrótszym terminie.

Gdy powyższe procesy zostaną zakończone, broker zamknie konta klienckie, a warunki rozwiązania umowy o prowadzenie rachunków DMM FX zaczną obowiązywać.

Broker w podsumowaniu dziękuje traderom, którzy korzystali z jego usług i przeprasza za wszystkie niedogodności, które są związane z zaprzestaniem działalności. Prosi jednocześnie o kontakt w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here