Naga MarketsDmitrij Żatuchin, założyciel i prezes DO OK S.A. Wywiad z na antenie Comparic24.tv12 sierpnia (środa), spółka opublikowała wyniki za II kwartał 2020 roku. Jak pandemia wpłynęła na spółkę oraz jak zmieniła branżę IT? Na te i inne tematy związane ze spółką DO OK rozmawialiśmy z naszym gościem Dmitrijem Żatuchinem – założycielem i prezesem DO OK S.A. Całość rozmowy redaktora Comparic24.TV z prezesem spółki można obejrzeć na platformie Youtube klikając w film zawarty w tym artykule.

  • DO OK publikuje wyniki za 2. kwartał 2020 r.
  • Akcje spółki są obecnie notowane w okolicach historycznego szczytu.
  • W sierpniu, walory DO OK podrożały o 100%.

Zobacz również: Polman z kolejną umową. Akcje zyskują 15% i są na historycznym szczycie

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje DO OK na historycznym szczycie notowań

Spółka DO OK, podzieliła się niedawno z inwestorami raportem wynikowym za 2. kwartał 2020 r. Przychody ze sprzedaży w porównaniu z analogicznym okresem 2019 roku wzrosły o blisko 50% (z poziomu 1,9 mln zł. do 2,7 mln zł.), a wynik netto wzrósł z poziomu 8 tys. zł. do ponad 430 tys. zł.

Kurs akcji wystrzelił, i na moment wzrósł do poziomu 8,5 zł. Należy tutaj wspomnieć, iż jeszcze na początku sierpnia za jedną akcję spółki płacono 4 zł.

Notowania DOOK z ostatnich 12 miesięcy. Źródło: stooq.pl

Podczas piątkowej sesji akcje DO OK tracą na wartości kilkanaście procent, przy niewielkim obrocie (23 tys. zł.). Kurs spadł do poziomu 6,75 zł. a następnie został zawieszony na dolnych widełkach. Obecnie TKO wynosi 6,25 zł. (-26%).

Rozmowa z prezesem DO OK S.A. Dmitrijem Żatuchinem

Jak pandemia wpłynęła na spółkę oraz jak zmieniła branżę IT? Na te i inne pytania, poznasz odpowiedź oglądając materiał. Poniżej zamieszczono nagranie z czwartkowego wywiadu z Dmitrijem Żatuchinem – założycielem i prezesem DO OK S.A.

Spotkanie poprowadził redaktor Comparic24.TV Krzysztof Kamiński.

Zobacz również: Orlen chce dołączyć do największych podmiotów na rynku paliwowym w Europie

DO OK S.A. to spółka działająca od 10 lat w branży IT. Od 2017 roku akcje firmy są notowane na rynku NewConnect. Głównym obszarem działalności DO OK są projekty consultingowe, utrzymanie produktu oraz projektowanie i wytwarzanie dedykowanego oprogramowania. DO OK od dwóch lat jest aktywnym członkiem i współzałożycielem stowarzyszenia SODA (Software Development Association Poland), zrzeszającego firmy z branży IT, którego celem jest rozwijanie wzajemnej współpracy.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here