Naga MarketsZgodnie z raportem datowanym na 16 kwietnia, dom maklerski Vestor obniżył cenę docelową dla akcji KGHM do 110 zł z 134 zł poprzednio, jednocześnie utrzymując rekomendację “kupuj”.


“Oczekujemy, że otoczenie makro będzie wspierało KGHM, jednakże obniżamy prognozy i cenę docelową (do 110 zł z 134 zł) utrzymując rekomendację Kupuj ze względu na czynniki mikro w najbliższym okresie (tj. niższe wolumeny i wzrost kosztów). Wg nas negatywne informacje i niepewność co do zmian w zarządzie i zaangażowania w elektrownię atomową są już uwzględnione w cenie akcji” – czytamy w uzasadnieniu.

KGHM D1 dzięki TradingView

Cena akcji KGHM zbliża się do granicy 100 zł od dołu, którą kurs pokonał dynamiczną świecą spadkową 19 marca br. Analitycy widzą potencjał ok 15% od obecnej ceny do nowej ceny docelowej w rekomendacjiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMinisterstwo Finansów dzieli inwestorów na “lepszy i gorszy sort”
Następny artykułCoraz gorsze wyniki funduszy kryptowalutowych
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here