Naga MarketsW zaktualizowanych rekomendacjach analitycy DM mBanku podwyzszyli cene docelową akcji Orange Polska do 7,30 zł z 7,10 zł poprzednio, podtrzymując jednocześnie rekomendację “kupuj”. Rekomendacja została wydana przy cenie 5,39 zł.

“Notowania Orange Polska w ciągu ostatnich 9 miesięcy wzmocniły się o 16,2 proc. i były lepsze od szerokiego rynku o 9,4 proc. i od notowań Cyfrowego Polsatu o 11,3 proc. Wbrew konsensusowi rynkowemu, podtrzymujemy nasze pozytywne zalecenie inwestycyjne” – napisano w rekomendacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Pełna treść raportu dostępna jest pod linkiem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wartość pln | kurs akcji lotos | analiza btc | kurs dolara online | btc prognozy | biomed lublin akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSociete Generale faworyzuje longi na USDJPY
Następny artykułFCA:  £1,2 miliona kary dla nielicencjonowanego brokera Forex
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here