Naga MarketsW datowanym na piątek „Pomyśle dla tradera”, dom maklerski Banku Zachodniego WBK rekomenduje sprzedaż akcji spółki CCC w kierunku 292, co argumentuje w następujący sposób:

„Kurs spółki odnotował wzrost do nowego, absolutnego maksimum na 311 i aktualnie znajduje się w rejonie szczytu. Patrząc na strukturę wzrostu uważam, że jego struktura jest kompletna, co z kolei winno przełożyć się na silniejszy ruch korekcyjny na najbliższych sesjach. W związku z powyższym rekomenduję sprzedaż akcji spółki w oczekiwaniu na spadek do 292. Poziom obrony wyznaczam na 319,50” – komentuje T. Jerzyk z DM BZ WBK.

Analizując natomiast sytuację na wykresie dziennym widzimy, że notowaniom udało się w zeszłym tygodniu pokonać maksima październikowe pokrywające się z okrągłym pułapem 300,00. Notowania jednocześnie od grudniowych dołków przesuwają się w bardzo wąskim, wzrostowym kanale. Dopiero jego wybicie dołem i pokonanie nowego wsparcia pozwoli na silniejszą deprecjację, między innymi w kierunku rekomendowanego przez BZ WBK poziomu 292,00.

Wykres CCC dzięki TradingView

W opozycji do rekomendacji DM BZ WBK stoi Wood & Company – instytucja wyznaczyła bowiem cenę docelową CCC na poziomie 351 zł. Jednym z warunków koniecznych było pokonanie pułapu 300,00, co nastąpiło w zeszłym tygodniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here