CMC Markets

W datowanym na 3 grudnia „Pomyśle dla tradera” DM BZ WBK rekomenduje sprzedaż akcji Kruk w kierunku 245,60.

„Kurs wzrost do odnotował wzrost do 269,20 i aktualnie znajduje się nieznacznie poniżej maksimum. W dłuższej perspektywie walor znajduje się w trendzie spadkowym i dziś dotarł do linii trendu spadkowego. Zakładam, iż na oporze pojawi się silniejsza opozycja ze strony sprzedających i z tego względu rekomenduje sprzedaż akcji spółki w oczekiwaniu na spadek do 246,50 Poziom obrony wyznaczam na 276” – komentuje Tomasz jerzyk z DM BZ WBK.

Źródło: DM BZ WBK

Jak wyraźnie widać na wykresie dziennym, poziom obrony wyznaczony przez BZ WBK pokrywa się z 38,2% zniesienia Fibonacciego. Przed dotarciem do poziomu docelowego testowanego w zeszłym miesiącu niezbędne będzie najpierw wybicie minimów październikowych tuż nad 258,00, które w połączeniu z Fibo powinny stanowić krótkoterminowe wsparcie.

Notowania KRU dzięki TradingView

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł„Małe NFP” najlepsze od marca 2017 r.
Następny artykułCzego spodziewać się po payrollsach? Komentarz ING
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here