Naga MarketsW datowanym na 23  listopada „pomyśle dla tradera” autorstwa analityków DM BZ WBK, mowa o spadkach akcji spółki do 96.00. Instytucja ponawia więc rekomendację z 8 listopada, która dotarła do wyznaczone poziomu, obecnie celując w 91.00.

Źródło: BZ WBK

„Kurs spółki pogłębił korektę do 96, a wzrost od wczorajszego dołka wydaje się być jedynie korekcyjny. Z tego względu ponawiam rekomendacje sprzedaży akcji spółki w oczekiwaniu na spadek do 91, a poziom obrony wyznaczam na 115,70” – informuje T. Jerzyk z BZ WBK.

Przed dotarciem do zakładanego poziomu, pokrywającego się z początkiem wrześniowych wzrostów, notowania będą musiały najpierw pokonać wsparcie na wysokości 98.00:

Wykres CDR dzięki TradingView

Wyniki w III kw. gorzej od prognoz

Jak informowaliśmy 22 listopada, drzychody CD Projekt spadły o 15,8% rok do roku i wyniosły zaledwie 84,9 mln PLN. Analitycy spodziewali się wyniku przynajmniej na poziomie 103 milionów. Rozczarowuje również sam zysk netto, który w III kwartale 2017 roku wyniósł 35,73 mln PLN. Jest to niewiele więcej niż przed rokiem, lecz również i w tym przypadku apetyt analityków był znacznie większy. Konsensus rynkowy wyników CD Projekt mówił o 41,9 mln PLN zysku netto.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here