Naga MarketsAnalitycy DM BOŚ, obniżyli rekomendację dla Idea Banku do “trzymaj” z “kupuj” , w raporcie datowanym na 1 lutego. Cena docelowa została obniżona z 32,2 zł do nieco ponad 20 zł.


“Obawiamy się, że bank może utracić dynamikę działalności podstawowej, a te obawy podsycają dodatkowo niespodziewane i niejasne zmiany w zarządzie w ostatnich miesiącach, tym bardziej, że niosą one ze sobą ryzyko dalszych odejść kluczowych pracowników” – czytamy w raporcie.

Na wykresie dziennym kurs spółki zmierza na południe, na początku roku pokonał swoje minimum przy 22 zł i od tamtej pory spadki są kontynuowane. Wysoka wycena jednej akcji musiała zostać skorygowana pod wpływem taniejących akcji spółki, za które dziś trzeba zapłacić 19 zł a więc poniżej nowej ceny docelowej. Powrót do wybitych minimów czyli 22 zł może dać 15 procentowy potencjał wzrostu.

Idea Bank W1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – zieleń zapanowała na rynku
Następny artykuł“Biedni” studenci najliczniejszą grupą krypto-inwestorów
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here