Naga MarketsAnalitycy domu maklerskiego BOŚ wzięli pod lupę spółkę Famur i wydali rekomendacje fundamentalną “kupuj” z ceną 12-miesięczną 7,70 zł na akcję zgodnie z raportem datowanym na 31 stycznia.


“Podtrzymujemy nasze pozytywne nastawienie do walorów Famuru (Kupuj+Przeważaj, 12M EFV = 7,7 zł na akcję) który pozostaje w gronie preferowanych przez nas spółek. Obniżamy krótkoterminowe prognozy wyników finansowych w latach 2018-19, jednocześnie podtrzymujemy długoterminową średniocykliczną powtarzalną prognozę EBITDA Spółki w wysokości 600 mln zł.” – czytamy w raporcie.

Notowania Famuru na wykresie tygodniowym znajdują się w trendzie wzrostowym od 2016 roku. W ostatnich kilku tygodniach spółka ma jednak problem z pokonaniem ceny 6.40, w przypadku zbyt dużego odejścia od maksimów może rozpocząć się gra na podwójny szczyt. Analitycy banku prognozują potencjał wzrostu w ciągu 12 miesięcy na blisko 30 procent.

Famur D1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNowe usprawnienia weryfikacji na Coinbase
Następny artykułCo to się podziało na rynkach – Czy zaczyna się krach? Czy bańka pękła?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here