Naga Markets
Siedziba BOŚ BankDziś rano poznaliśmy rekomendacji Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Analitycy widzą potencjał w akcjach PKN Orlen, natomiast do PGNIG są nastawieni negatywnie. Na dzisiejszej sesji akcje Polskiego Koncernu Naftowego zyskują ponad 0,6%, natomiast Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo traci blisko 0,5%.


DM BOŚ rekomenduje kupno akcji

PKN “kupuj” (bez zmian), cena docelowa w górę ze 124,50 zł do 129 zł
PGNiG “sprzedaj” (bez zmian), cena docelowa w dół z 5 zł do 4,60 zł

Źródło: PAP, Stooq


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

PGNiG traci na środowej sesji

Sytuacje techniczna na spółce nie wygląda najlepiej. pomimo pozytywnej rekomendacji od BOŚ, nie widać jeszcze sygnałów zakupowych Zgodnie z metodologią Overbalance, wzrosty mogą się rozpocząć dopiero po wybiciu górą poziomu 5,7 zł, gdzie wypada górne ograniczenie układu 1:1.

Zobacz także: Kurs franka szwajcarskiego (CHF) w drodze na tegoroczne szczyty, CHF/PLN po 3,8377 złotego (PLN)

Akcje PGNiG 10 lipca 2019
Źródło: xStation5

PKN Orlen odrabia wczorajsze straty

Kurs akcji PKN Orlen od dłuższego czasu porusza się pomiędzy dwiema kluczowymi strefami. Wsparcie znajduje się w rejonach poziomu 87 zł za akcję, natomiast strefa oporowa rozciąga się przy 97,5 zł. Dopóki jeden z poziomów nie zostanie wybity, cena może poruszać się w trendzie horyzontalnym.

Akcje PKN Orlen 10 lipca 2019
Źródło: xStation5


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here