Naga MarketsNeuca z obniżoną rekomendacją. Spółka dociera do poziomu 492 złPodczas ostatnich sesji Dom Maklerski BOŚ publikuje raport, w którym analitycy przyglądają się tym razem spółce Neuca. Według raportu, spółka otrzymuje rekomendację “kupuj” z wcześniejszego “trzymaj”. Poziom docelowy z kolei przypisany jest na cenę 620,9 zł za akcję z poprzedniego targetu na poziomie 534,2 zł. Spółka podczas dzisiejszej sesji wydaje się podzielać optymizm analityków, ponieważ rynek rośnie podczas wtorkowej sesji blisko 3,74 procent.

Raport Domu Maklerskiego obejmuje:

Te artykuły również Cię zainteresują

  • Rekomendacja spółki dotyczy progu – “kupuj” z nową ceną docelową akcji
  • Analitycy podnoszą poziom docelowy do zakresu 620 zł za akcje
  • Spółka dziś rośnie około 3,74 procent podzielając optymizm analityków

Neuca z nowym progiem docelowym oraz rekomendacją “kupuj”

Dziś dowiadujemy się z raportu przedstawionego 3 listopada przez Dom Maklerski BOŚ, że spółka Neuca otrzymuje podwyższoną rekomendację (z wcześniejszego trzymaj do poziomu obcego – kupuj) oraz poziom docelowy akcji został podniesiony do zakresu 620,9 zł za akcję. Co ciekawe, spółka rośnie dziś do poziomu 3,75 procent podzielając entuzjazm analityków.

W raporcie czytamy m.in że: “I kwartał br. okazał się bardzo dobry (49 mln zł zysku netto), wyniki finansowe spółki za II kwartał były przyzwoite (30 mln zł zysku netto), a w III kwartale oczekujemy dalszej poprawy i spodziewamy się 35 mln zł zysku netto”

wykres Neuca H4 10.11.2020
Neuca H4 10.11.2020

Spółka również może niebawem dokonać kolejnych przejęć i fuzji co wystawia ją na szerokie spectrum. Dodatkowo w raporcie analitycy dodają, że spółka może spodziewać się dodatkowego wzrostu udziału w rynku pod wpływem rozbudowy sieci wirtualnych, które na koniec drugiego kwartału br. skupiały łącznie 2.625 aptek w programach Partner+, Partner oraz IPRA.

Z technicznego z kolei punktu widzenia spółka znajduje się w silnym trendzie, do którego obecnie trudno dołączyć. Zdaje się, że dopiero drobne korekty będą dawały nieco więcej szansą na dołączenie do ruchu – ponieważ obecnie tylko inwestorzy z pakietami akcji mogą być zadowoleni.

Autorem raportów jest Sylwia Jaśkiewicz. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Dom Maklerski BOŚ, którego dystrybucja nastąpiła 3 listopada 2020 roku, o godzinie 07:20. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

Neuca disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here